Wygodna i bardzo komfortowa stylizacja do pracy

Zastanawiasz się, jaka stylizacja będzie najbardziej odpowiednia do pracy? Nie masz pomysłu, jak się ubierać, żeby wyglądać naprawdę dobrze? Twój codzienny strój pozostawia wiele do życzenia. Właściwie trudno nazwać go stylizacją, na miarę Twoich możliwości.
To, jak ubieramy się do pracy jest zależne przede wszystkim od tego, w jakim miejscu pracujemy. Dla jednych osób, idealną stylizacją będzie czarny garnitur, dla drugich spodnie dżinsowe i zwiewna koszula. W zależności od tego, mamy oczywiście różne pomysły na zestaw oraz wymagania. Pomimo wielu pomysłów, bardzo często jednak sięgamy po te same zestawy. Czy i w jaki sposób można je nieco odmienić?

Oto nasze pomysły:
Zamiast białej koszuli – załóż tę w kratę. W dalszym ciągu będziesz pozostawał pod kołnierzykiem, a jednocześnie Twoja stylizacja nabierze lekkości i młodzieńczego powabu. Koszula w kratę jest zresztą bardzo modna w tym sezonie. Szczególnie ta w czerwoną lub niebieską kratę, przeplataną z czarnymi pasami.

Dżinsy lub czarne rybaczki – prezentują się zdecydowanie lepiej niż spódnica z charakterystycznym rozporkiem z tyłu. Z pewnością wiecie, co mamy na myśli. Dżinsy to idealne rozwiązanie do biura, gdzie nie wymaga się bardzo eleganckich stylizacji. Rybaczki mogą być zwieńczeniem każdego kompletu, także tego, stylizowanego do pracy w banku.

Buty? Najlepiej, z pewnością prezentują się klasyczne, czarne szpilki. Żadna z nas nie jest jednak w stanie biegać w nich 365 dni w roku. Dlatego warto co jakiś czas zastępować je innym, dużo wygodniejszym, a jednocześnie równie pięknym obuwiem. Z pewnością sprawdzą się tutaj czarne mokasyny lub botki na delikatnym obcasie. Jeśli jesteśmy bardzo uparte i murem stoimy przy balerinach, koniecznie wybierajmy takie, które są delikatnie lakierowane. Tradycyjne, kolorowe baleriny lepiej przeznaczmy na inną okazję: wakacje nad morzem lub imprezę z przyjaciółmi.

Dodatki? W pracy lepiej z nimi nie przesadzać. Szczególnie jeśli zajmujemy ważne stanowisko, na którym liczą się szczególnie nasze kompetencje a nie to, jak wyglądamy. Z pewnością możemy tutaj dobrać jakiś niewielki naszyjnik, drobne kolczyki oraz zegarek. Strońmy raczej od kolorowych korali, szerokich bransolet, czapki z daszkiem. W tej ostatniej prawdopodobnie wyglądałybyśmy bardzo komicznie.

Więcej porad pod tym adresem: http://artelis.pl/artykuly/62612/Men-in-black-czyli-modna-czern

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *