Stylizacja na imprezę walentynkową

Walentynki już niedługo, bo raptem za kilka dni. Dobrze już teraz zacząć myśleć o swojej stylizacji. Dzięki temu, z pewnością unikniemy wpadki. Jakie elementy naszego ubioru najmocniej oddają ducha walentynek? Oto nasze pomysły.
Walentynki – jedyny taki dzień w roku. Możemy emanować swoją miłością do osoby, którą darzymy ogromnym uczuciem. Dzień, który zwykle spędzamy w ramionach ukochanego, ukochanej. Miły, słodki i bardzo całuśny. W tym dniu, bardzo często wybieramy się na imprezy, na których chętnie poznajmy drugą połówkę. Nic dziwnego, przecież nikt nie chciałby byś samotny przez całe życie.

Jaka kreacja będzie najbardziej odpowiednia?
Walentynki najmocniej kojarzą się nam z kolorem czerwonym i to on, powinien dominować w naszych stylizacjach. Świetnie zaprezentuje się z pewnością czerwona sukienka lub czerwona bluzka. Nieco odważniejsze panie mogą się również pokusić o założenie czerwonej bielizny.
Bardzo miłym akcentem będą ponadto t-shirty z napisem: love, miłość. Mogą być na nich również inne, bardzo czułe sentencje.

Walentynki to dobry czas, aby założyć szpilki
Tego jednego dnia warto pokusić się o odrobinę finezji. Na pewno w swojej szafie masz chociaż jedną parę bardzo eleganckich szpilek które czekają na ten wyjątkowy dzień, by móc je założyć. To czerwonej sukienki będą jak znalazł. Jeśli nie wierzysz, koniecznie zapytaj swojego mężczyzny.

Walentynki – tylko z czerwoną szminką
Makijaż, mocniejszy lub dzienny to tego dnia wymóg konieczny. W innym przypadku cała nasza stylizacja z pewnością nie będzie udana. Mocna, krwista czerwień przepięknie uwypukli usta. Sprawi, że wydają się pełniejsze i dużo bardziej ponętne. Do mocno zaznaczonych ust wystarczy właściwie już tylko delikatnie podkręcić rzęsy i namalować czarną kreskę na powiekach. Całość powinna być zniewalająca.

Walentynki to piękne święto. Jedni zarzucają mu dużą komercjalizację, inni mając to w nosie cieszą się, że mogą skorzystać z tego, aby jeszcze bardziej pokazywać miłość do drugiej osoby. Dla wielu ludzi to dzień szczególny, dzień okazywania sobie miłości, dzień gorącego, czerwonego serduszka.

Więcej porad, tutaj.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *