Trendy streetwearowe 2014

Czujemy, że wiosna w końcu nadeszła. Wraz z ciepłymi temperaturami i powrotem słońca, wielu z nas uda się na zakupy w poszukiwaniu streetwearowych trendów.

Pastele
Nie jest wielką niespodzianką fakt, że pastele są modne tej wiosny. Burberry stawia na pastelowe koronki, na wybiegu spotkać również możemy dzianinę z botanicznymi wzorami. Z czym zestawić pastele? Najlepiej z metalowymi ozdobami i ostrymi, pikowanymi fakturami.

Kwiatowe wzory
Dzięki marce Dior możemy spodziewać się tropikalnej roślinności wśród ubrań. Zainspiruj się, zakładając kwiatową bluzkę, łącząc ją z białym jednolitym dołem. Dodaj do tego czarny sweterek na chłodniejsze dni w biurze. Warto w swojej stylizacji zawszeć białe płaskie buty lub wysokie obcasy z tropikalnymi wzorami.

 streetwear trendy 2014

Szkoła plastyczna
To prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalny trend 2014 roku. Tendencja do kolorowych plam, wiry farby i charakterystyczne „pociągnięcia pędzlem” – to esencja stylu artystycznego nieładu. To look o mocnych, żywych kolorach, ciekawych grafikach, takich jak np. spodnie w geometryczne wzory.

Denim w wydaniu deluxe
Podczas ostatniego pokazu Louis Vuitton, Marc Jacobs potwierdził, że od teraz denim stał się materiałem deluxe. W sezonie wiosna-lato 2014 noś jeansy swojego chłopaka z ozdobnymi szyciami i załóż wysokie obcasy. To skok na główkę w trend podwójnego denimu. Jeansy z patchworkiem będą dobrze pasować do schowanej w nich jeasnowej koszuli, do tego białe buty.

streetwear trendy 2014 1

Sportowo z nutą pikanterii
Eleganckie stroje sportowe kontynuują swoją dobrą passę również wiosną. Jest to możliwie najprostsza forma wykreowania nowego trendu, która skupia się na zmianie podstawowego materiału, w luksusowy. Kluczowymi elementami są np. legginsy z elementami skóry czy bombowce z jedwabiu. Załóż błyszczącą bluzkę z krótkimi dresowymi spodenkami na gorące noce. Wysokie obcasy są niezbędne, dzięki temu ludzie nie pomyślą, że idziesz ćwiczyć w takim stroju.

Sprawdź jaką kurtkę wybrać na wiosnę.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *