Męskie trendy na lato 2014

Każdego sezonu próbujemy sprecyzować trendy, jakie mają panować w naszych szafach. Nie zawsze jednak coś, okraszone daną cyferką, jest nowe i nie utrzymuje się przez kilka sezonów. Tak możemy chociażby powiedzieć o japonkach, które wcale nie chcą wyjść z mody. Podobnie zresztą jak sandały i skarpetki – niektórzy nigdy nie porzucą tego trendu.

Faceci, którzy spodziewają się rewolucji w trendach na lato 2014, mogą być zwyczajnie zawiedzeni. Zmianom nie ulegnie przede wszystkim paleta kolorów. Wśród pojawi się sporo niebieskiego i czerwonego, do gry wejdzie też pomarańcz – można więc powiedzieć, że trendy będą wciąż mocno żywe.

Uwagę mogą przykuć przede wszystkim motywy, które pojawią się w nowych kolekcjach. Tutaj następuję bowiem małe przełamanie. Większość facetów, która uważa się za stosunkowo modnych, daleka była od zakładania na siebie motywów rodem z Hawajów. Dziś to, co było jeszcze niedawno fuj, dziś jest już coraz bardziej pożądane. Rośliny czy owoce na szortach i koszulach, to mówiąc modnym slangiem młodzieżowym, będzie normalka.

Skoro już o szortach, które są niezwykle ważną częścią męskiej mody każdego lata, znów królować będą te materiałowe oraz dżinsowe, a więc kolejny raz ze spokojem panowie odkurzą swoją szafę, znajdą stare dżinsy, poobcinają końcówki, zawiną przy kolanach i będą gotowi na lato. A co w materiałowych? Tutaj atrakcyjnym dodatkiem będą marynarskie sznuereczki.

Na głowie znów jasne kapelusze, a wśród tak zwanych ludzi ulicy, czyli wyznających modę streetwearową, czapki z daszkiem – fullcapy, snapbacki i klasyczne bejsbolówki wśród bezdomnych. Zapytacie o koszule? Jasne, że krata, ale pamiętajcie – zawsze duża! Im większa klata, tym większa krata!

Sprawdzajcie również ten tekst: http://pioropolis.pl/anglojezyczne/c59awieto-leciwej-panny-przytulania-kota-i-musu-jablkowego-w-jednym.html

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *