Spodnie typu boyfriend

Od kilku sezonów niesłabnącą popularnością cieszą się spodnie typu boyfriend, które cechuje obniżony krok i luźny fason. Jeszcze do niedawna najchętniej sięgały po nie nastolatki, jednak obecnie jeansy tego typu nie mają już żadnej granicy wiekowej.

 

Boyfriendy idealne

Spodnie tego typu nie są już tylko domeną odważnych nastolatek. Coraz chętniej sięgają po nie kobiety w różnym wieku, które doceniają wygodę i styl boyfriendów. Dzięki nim można odjąć sobie kilka lat, bowiem tym spodniom nie można odmówić fantazji. Aby jednak osiągnąć taki efekt należy właściwie dobrać rozmiar i fason boyfriendów. Musimy pamiętać, że powinny ono luźno zwisać, jednak zbyt obszerne spodnie nie będą prezentować się korzystnie. Pupa wyda się bezkształtna, a proporcje naszej sylwetki mogą się zburzyć. Warto poszukać modelu, który będzie idealnie dopasowany do naszej figury. W takich spodniach nie tylko będziemy czuć się wygodnie, ale wyglądać kobieco i seksownie.

 

Z czym najlepiej nosić boyfriendy?

Spodnie najlepiej prezentują się wtedy, gdy mają idealnie dobraną do nich górę. Jest to szczególnie ważne w przypadku boyfriendów, bowiem źle dobrana bluzka czy koszula może skutkować modowym faux pas. Najlepiej kierować się prostą zasadą – do luźnych spodni dobieramy obcisłą górę. Panie chętnie sięgają po topy i bokserki. Do tego typu spodni idealnie pasuje prosty, biały t-shirt. Dopełnieniem może być marynarka lub żakiet, które gwarantują stylowy wygląd. Na spotkania z przyjaciółmi można założyć dopasowany sweterek lub koszulę. Pamiętajmy natomiast aby do luźnych spodni nie zakładać luźnej góry. Takie połączenie sprawi, że wizualnie przybędzie nam przynajmniej kila kilogramów, a nasza sylwetka nie będzie miała żadnych wyraźnych atutów. Boyfriendy najlepiej prezentują się w towarzystwie szpilek lub balerin. Nie zapominajmy również o wyrazistych dodatkach – duży, męski zegarek i ciekawa torebka będą znakomitym uzupełnieniem stylizacji.

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *