Czerwone dodatki

Kolor czerwony jest jednym z najczęściej powracających trendów modowych. Wykorzystywany jest praktycznie co sezon, w najróżniejszych stylizacjach. Ten odważny kolor może stanowić jedynie dopełnienie ciekawego ubioru. Jeśli nie chcemy od razu porywać się na krwistoczerwoną sukienkę i buty, możemy wykorzystać ten kolor jako dodatek. Sprawdzi się na pewno doskonale!

Czerwień to zdecydowana i intensywna barwa. Kojarzy nam się z miłością, namiętnością oraz intensywnymi uczuciami. W modzie jest to także kolor klasyczny, który obok czerni i bieli najczęściej możemy spotkać w wyszukanych stylizacjach. Czerwień może mieć różne odcienie, od ognistej po stonowaną, zawsze jednak będzie to bardzo wyraziste rozwiązanie kolorystyczne. W modowych stylizacjach jest świetną receptą na urozmaicenie stroju, oraz nadanie mu interesującego charakteru. Kobieta odziana w czerwień, zawsze będzie intrygować.

Odrobina czerwieni

Jednym z podstawowych połączeń, w jakich możemy spotkać czerwień jest zestawienie jej z czernią. To bardzo eleganckie i klasyczne połączenie, które sprawdza się szczególnie dobrze podczas wieczornych przyjęć oraz imprez. Poszukując idealnego rozwiązania na wyjątkową okazję, doskonałą receptą dla każdej kobiety będzie na pewno dobrze dobrana „mała czarna”, przełamana czerwonymi dodatkami. Mogą one ograniczać się np. jedynie do czerwonego lakieru na paznokciach lub wystąpić w bardziej widocznych elementach stylizacji, jak torebka czy buty. Decydując się na takie rozwiązanie, możemy być pewni, ze efekt będzie na pewno bardzo kobiety i seksowny.

Nie bez powodu także, bardzo często możemy spotkać damską bieliznę, właśnie w kolorze czerwonym. Ta namiętna barwa w połączeniu z pięknymi koronkami i wspaniałą atmosferą, z pewnością potrafi rozpalić zmysły do czerwoności.

Czerwony na co dzień

W codziennych stylizacjach również możemy zdecydować się na czerwony. Warto jednak ograniczyć ten kolor do jednego elementu w naszej stylizacji, tak aby intensywna barwa nie zdominowała całości. Czerwony płaszczyk w połączeniu z czarnymi spodniami i butami na pewno będzie wyglądał efektownie. Możemy także przemycić do naszej stylizacji czerwień bardzo subtelnie – ciekawym pomysłem są czarne buty o czerwonej podeszwie.

Jak widać, czerwień nie jedno ma imię i można ją wykorzystywać jako dopełnienie ciekawych stylizacji. Trzeba jednak uważać, bo z czerwonym łatwo przesadzić

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *