Nie dajmy się jesiennej szarości!

smoky eye

Moje drogie, zbliża się jesień. No dobrze, jest do niej jeszcze trochę czasu, ale warto zapoznać się z trendami, które będą obowiązywać. Prezentujemy tym samym makijaże na nadchodzące dni. 

Jednym z hitów tej jesieni będą rozmazane smoky eyes. Taka koncepcja makijażu wygląda niezwykle twarzowo i z pewnością zachwyci niejedna z nas. Kolejnym makijażem, który warto wziąć pod uwagę będzie make up złożony z kreski i kropki. Kropkę wstawiamyw dolnej lini oka. Na pierwszy rzut oka może wydawać się to niezbyt zachwycające, jednak z czasem pokochasz go. Jesienią warto także podkreślić brwi. Dzięki temu, spojrzenie będzie bardziej wyraziste. Jeśli chodzi o pomysł na imprezę to polecamy makijaż w kolorach metalicznych. Doda to naszemu spojrzeniu wnikliwej głębi.

Innym pomysłem może być pomalowanie rzęs w innym kolorze. Polecamy nałożenie 3 warstw koloru. Dla brązowych i zielonych oczu idealny będzie kolor szafirowy. Dla niebieskookich dziewczyn, pasować będą ciemnozielone rzęsy.

Często się mówi szara jesień. Aby przełamać ten stereotyp, pomalujmy powieki na pomarańczowo. W innym przypadku możemy nałożyć na nasze usta odcień jagodowy.

make up

Ponadto nie zapomnijmy, że wciąż króluje kolor czarny. Jeśli więc nie masz ochoty na żadną ekstrawagancję, to zawsze będzie to najlepsze rozwiązanie. Wiecznie przydatną techniką będą także różowe policzki.

Miejmy nadzieję, że nadchodząca jesień będzie łaskawa dla każdej z nas i będziemy dobrze się czuć (i wyglądać) podczas coraz krótszych jesiennych dni.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *