Magiczny świat charmsów

charms

Charms – 6 liter, które nadały nowego znaczenia bransoletkom. Czym są i co je wyróżnia od innych form biżuterii? 

Charms są to specjalne zawieszki, które nadadzą każdej, specjalnie przystosowanej do tego celu bransoletce indywidualny charakter. Początkowo miały formę talizmanów, jednak z czasem ich użytek nabrał nowego znaczenia.

Czym dokładniej jest? Charms to bardzo specyficzna forma bransoletki. Składa się z łańcuszka i specjalnych zawieszek. Dołączając kolejne zawieszki, formujemy naszą własną historię życia. W jednym miejscu (dosłownie na dłoni) trzymamy pamiątki z ważnych dla nas życiowych chwil. Ukończenie studiów, ślub czy podróż do wymarzonego miejsca. W związku ze wszystkimi tymi wydarzeniami możemy kupić (lub dostać) zawieszkę. Każda będzie symbolizować właśnie te wyjątkowe chwile. Przykładowo, jeśli byliśmy w Paryżu, charms w postaci Wieży Eiffel to idealny dodatek do naszej bransoletki.

Zawieszki charms jest czymś więcej niż bransoletką. Jest formą wspaniałej pamiątki. Jej zalety? Nie tylko zajmuje dużo mniej miejsca, ale jest także bardziej stylowa niż większość innych drobiazgów. Srebro, złoto czy kolory. Zawieszki dostaniemy w każdej formie i stylu.

Jeśli zaś chodzi o same bransoletki, to jest ich kilka rodzajów. Zawieszki mogą być dodawane do klasycznej bransoletki (w formie łańcuszka), bransoletki z koralików, czy np. tej w formie sznurków. Oczywiście najbardziej popularnym designem są klasyczne, srebrne bransoletki.

charms

Charmsy idealnie sprawują się również jako prezenty. Bransoletka z pierwszą zawieszką stanowi początek przygody z tą formą biżuterii. Zawieszki produkowane są przez wiele firm. Począwszy od prywatnych osób, do naprawdę wielkich producentów biżuterii. Możemy je więc dostać bez problemu w prawie każdym sklepie z biżuterią

Jakby nie patrzeć na charmsy, jedno jest pewne – opanowały świat. Nie tylko wspaniale wyglądają i są wysokiej jakości, ale też stanowią idealny dodatek do każdego stroju.

A czy Ty już masz swoją bransoletkę?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *