Jelly watch – musisz je mieć!

jelly watch

Mówi się, że szczęśliwi czasu nie mierzą. Ta sentencja jeszcze do niedawna była prawdziwa. Teraz, gdy na rynku królują żelowe / silikonowe zegarki, czas odmierzać chcą wszyscy!

Żelowe zegarki pojawiły się znienacka i od razu podbiły serca ludzi na całym świecie. Świetne wzory i kolory przykuły uwagę nawet najbardziej wymagających. Jelly watch, bo tak się nazywają, sprawiły, że noszą je nie tylko dzieci i młodzież, ale również dorośli. Pokusiły się o nie nawet niektóre filmowe i muzyczne gwiazdy.

Wśród żelowych zegarków znajdziemy głównie takie o kwadratowym kształcie, okrągłym lub w formie wąskiej opaski. Jednak wszystkich wzorów i designów jest o wiele więcej.

Na początku jelly watch miały wygląd bardziej sportowy. Teraz można spotkać także elegantsze formy tych zegarków. Wszystko zależy od Twojego gustu i oczywiście od producentów, których jest ostatnio naprawdę wiele. Każdy bowiem widzi, że ten trend szybko nie pójdzie w zapomnienie. Dodatkowo szeroka gama kompozycji kolorów, sprawi, że trudno ograniczyć się tylko do jednego z nich. Nie ograniczają tego także ceny, które zaczynają się już od kilkunastu złotych!

jelly watch

Zegarki z silikonowym paskiem charakteryzują się tym, że są bardzo wygodne w codziennym noszeniu. Będą pasować zarówno podczas wakacyjnych podbojów na plaży, w górach, jak i także na imprezie. Wszędzie zachwycą swoim niestandardowym wyglądem. Poza tym, silikon, z którego zrobiony jest pasek, jest z reguły antyalergiczny, co sprawi że mogą go nosić praktycznie wszyscy

Zegarek będzie także idealnym prezentem. I dla dziewczyny i dla chłopaka.

Jelly watch to zdecydowanie jedna z rzeczy, którą powinieneś posiadać w swojej garderobie. Jeśli jeszcze go nie masz, to przyszedł czas własnie na Ciebie. Tylko który kolor wybrać…?

 Źródło zdjęć : www.jellywatch.eu

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *