Zamotka. Nowsza wersja apaszki

zamotka

Kochasz apaszki i nie wyobrażasz bez nich życia? Jest to dodatek do każdego Twojego stroju? Chciałabyś jednak poznać coś podobnego aczkolwiek zupełnie innego? Jeśli tak to czytaj dalej. Przed Wami zupełnie nowa odmiana apaszki . Oto ona – zamotka! 

Zamotka to najnowszy trend, który niedawno wszedł na Polski rynek. Jak już wcześniej wspomniano, jest to forma apaszki. Charakteryzuje się tym, że wygląda jak wiele połączonych ze sobą sznurków. Nadaje jej to tym samym wyjątkowego wyglądu i charakteru.

Zamotkę można nosić na kilka sposobów. Można przełożyć ją przez szyję, okręcać, skręcać. Co tylko nam przyjdzie do głowy. Każdy z nas może ją nosić inaczej i każdy styl będzie poprawny. Poza tym, kto wie, może to właśnie Ty wymyślisz taki styl nakładania zamotki, który skopiuje cały świat?

zamotka

Zamotkę bez problemu dostosujemy do każdego stroju. Sukienki, spodnie, bluzka i koszulka. Wszystko będzie idealnie leżało w kompozycji z zamotką. Dostępne są różne jej długości, wzory i kolory. Tą niezwykłą formę apaszki znajdziemy bowiem w trzech podstawowych grubościach. Najmniejsza grubość charakteryzuje się 10 pasmami sznurków. Średnia to 20 pasm, a najgrubsza ma aż 30 sznurków. Do wyboru mamy zarówno jednokolorowe jak i wielokolorowe odmiany tego akcesorium. Dzięki temu dobierzemy idealną zamotkę do naszego indywidualnego gustu. Oczywiście nic nie stoi nam także na przeszkodzie, aby posiąść więcej niż jedną zamotkę. Poza tym, ten dzianinowy naszyjnik dostosowany jest do noszenia we wszystkich porach roku!

Zamotka, oprócz właściwości związanych z okryciem szyi, może występować także w formie biżuterii. Jeśli nie mamy akurat pod ręką żadnego łańcuszka, to właśnie zamotka może spełnić tą funkcję.

zamotka

Ceny zamotek zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych i swoim wyglądem zachwycają kobiety na całym świecie. Jeśli chcesz się wyróżnić z tłumu i nadać nowego charakteru swojemu wyglądowi, warto dać jej szansę.

Źródło zdjęć cado.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *