Przydatne akcesoria do każdego stroju

akcesoria

Szykujesz się na randkę, imprezę lub spotkanie rodzinne? Czujesz, że Twój strój nie jest dopełniony? Tą pustkę z pewnością wypełnią odpowiednie akcesoria. Pośród czego możemy wybrać? 

Jednym z dodatków, który sprawi, że nie tylko będziesz pięknie wyglądała, ale także zyskasz pewność siebie są kolczyki. Do wyboru mamy naprawdę wiele możliwości. Podłużne, z perełką czy okręgi, zawsze się sprawdzą w każdej sytuacji. Ostatnio dużym zainteresowaniem cieszy się ręcznie robiona biżuteria. Wiele osób trudniąc się taką produkcją potrafi zrobić kolczyki w każdym wzorze i rozmiarze. Dodatkowo, takie kolczyki wcale nie są takie drogie.

Innym akcesorium, które możemy dołożyć do naszego stroju jest bransoletka na rękę. Tu także mamy spory wybór do popisu. Mogą być to bowiem bransoletki wąskie, szerokie, kolorowe lub stonowane. Dużą popularnością cieszą się także bransoletki typu chamrs. Jest to taki typ bransoletki, do której przywieszasz specjalne zawieszki. W ten sposób, możesz kolekcjonować pamiątki z ważnych dla Ciebie chwil lub miejsc, które odwiedziłaś. Wszystko będziesz miała dosłownie na dłoni.

bransoletka charms

Pierścionki to także idealne rozwiązanie. Większy pierścionek na palcu z pewnością przyciągnie oko innych osób. W dodatku będzie dobrze komponował się z letnią sukienką

Inną, od dawna królującą wśród akcesoriów produktem jest apaszka. Apaszka raczej nie trzeba przedstawiać. Doskonale sprawi się nie tylko podczas chłodniejszego dnia, ale także będzie przełamaniem przy stonowanych lub jednolitych kolorach ubrań.  Nowoczesną odmianą apaszki jest zamotka. Jest to forma apaszki / szalika, który jest zwijką wielu pojedyńczych sznurków.

apaszka

Ciekawym dodatkiem są również okulary. Gdy Twoje niesforne włosy nie chcą się ułożyć, wystarczy ubrać okulary, by w mig nadać fryzurze nowego charakteru.

Ostatnia naszą propozycja jest zegarek. Podobnie jak w przypadku pierścionków, dobrze jest by był większy. Obecnie, to właśnie one (wraz z gumowymi zegarkami) cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kobiet.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *