Glossy Box

Wiele kobiet chciałoby korzystać z najlepszych kosmetyków na rynku, ale jak wiadomo nie każda kobieta może sobie na to pozwolić – głównie ze względów finansowych. Jest jednak na to sposób – można korzystać z tzw. Glossy Box. Czym jest? O tym pokrótce poniżej.

Być może słyszałyście już o Glossy Box. Jeśli nie, to jest to pudełeczko zawierające 5 markowych kosmetyków, które może mieć w swoim posiadaniu już za 49 zł. Tym samym za niewielką cenę można przetestować 5 naprawdę wysokiej jakości kosmetyków. Wśród produktów nierzadko znajdziemy kosmetyki  Marca Jacobsa, Toni&Guy, Nuxe Paris, Yves Rocher,
Alessandro International i wielu wielu innych. Warto? Jak najbardziej.

W ofercie Glossy Box można znaleźć Beauty Box oraz Man Box (specjalna edycja 6 kosmetyków dla mężczyzna za 59 zł). Oprócz tego, pod czasu do czasu wypuszczane są edycje specjalne np. Glossy Box dla mam (99 zł), ślubne Glossy Box (99zł) czy Glossy Box dla mamy i noworodka (59 zł).

O Glossy Box trzeba wiedzieć jedno. Otóż cała zabawa polega na tym, że nigdy nie wiemy co w danym miesiącu otrzymamy. Za każdym razem kosmetyki są starannie dobierane i kompletowane. Często wartość mini kosmetyków jest dwukrotnie wyższa niż kosmetyków kupowanych oddzielnie w drogerii. Istotne jest to, że w przypadku Glossy Box płacimy tylko za produkty – przesyłka jest darmowa.

Pudełka Glossy Box można zamówić na stronie internetowej. Dla zachęcenia do kupna Glossy Box prowadzi także subskrypcje – miesięczne, trzymiesięczne, półroczne  i możliwość zamówienia pudełka  z poprzednich miesięcy. Co więcej, można dołączyć do programu VIP, który wiąże się z licznymi korzyściami – darmowymi prezentami oraz pierwszeństwie w zaproszeniach na eventy, a także informowanie o specjalnych limitowanych ofertach w pierwszej kolejności.

Glossy Box to doskonała okazja by móc przetestować najlepsze kosmetyki w przystępnej cenie. Kosmetyki są bezpieczne i pozwolą ocenić, czy warto kupić pełnowartościowy produkt.

Czy jesteś już Glossies?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *