Co robić w jesienne wieczory?

Przed nami jesienne wieczory. Wielu z nas myśli tylko o tym by schować się pod kocem z kakaem w ręku i tak przetrwać do następnego dnia. Są jednak dużo ciekawsze alternatywny na spędzenie wieczoru. Zobaczcie nasze propozycje.

1.Fitness/Siłownia

Fitness/Siłownia to doskonały pomysł na spędzenie niejednego wieczoru. Zamiast kreować mięśnie „piwne” brzucha, lepiej zatroszczyć się o te prawdziwe. W siłowni nie tylko poćwiczymy, ale również posłuchamy muzyki i możemy spotkać wielu ciekawych ludzi. A przy tym wszystkim zadbany o naszą kondycję i zdrowie.

2.Kino / Teatr

Jak się okazuje, w ciągu tygodnia kina i teatry prowadzą sprzedaż biletów po niższej cenie. Warto zatem wybrać się na film właśnie wtedy. Czyż nie fajnie byłoby usiąść w wygodnym fotelu z popcornem w ręku i obejrzeć seans na ekranie większym niż przekątna 17 cali? No i te emocje.

3.Poznaj miasto wieczorem

Mimo iż zmrok zapada coraz szybciej, ma to swoje plusy. Dobrze jest wybrać się na wieczorny spacer i poznać miasto od innej strony. Oświetlone uliczki mają niespotykany urok. Sam się zdziwisz, jak duży.

4.Zapisz się na kurs

Nieważne czy jest to kurs angielskiego czy kurs sushi. Zawsze jest dobry czas na nauczenie się czegoś nowego. A jeśli związane jest to z Twoim hobby lub nadaje się do wpisania w cv – tym lepiej.

5.A może wolontariat

Jeśli nie kurs to może wolontariat. Jest mnóstwo miejsc, w których można pomóc. Schroniska czy szpitale to tylko nieliczne z nich. Gdy zrobisz coś dobrego, od razu poczujesz się lepiej.

6.Przemebluj pokój

Już od dłuższego czasu myślałaś by zmienić coś w pokoju? Czemu się za to nie wziąć właśnie dziś? Mały remont w pokoju wniesie świeżość i być może będzie dobrym startem do większych zmian.

7. Sprzedaj stare rzeczy

Na pewno w Twoim pokoju jest dużo rzeczy, których już nigdy nie użyjesz. Może czas najwyższy wystawić ja na któryś z portali aukcyjnych i zarobić parę grosza? A może uda się wymienić je na coś, co właśnie planujesz kupić? Rozejrzyj się i do dzieła.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *