Zbiór najgorszych prezentów dla niej

prezent2Nie zawsze, gdy pragniemy uradować naszą ukochaną, tak się rzeczywiście dzieje. Często, pragnąc sprawić naszej partnerce wyjątkową niespodziankę, osiągamy odwrotny skutek. Wymieniamy kilka typów prezentów, których zdecydowanie warto unikać.

Bardzo złym pomysłem jest podarowanie zestawu mydełek. Środki czystości mogą obudzić potwora u naszej ukochanej. Takie podarki zawierają subtelną sugestię, że nasza luba powinna bardziej zadbać o siebie. Może to się sprawdzić jednak tylko wtedy, gdy zależy nam zakończyć ten związek.  Jeśli zależy nam na ukochanej nie róbmy tego typu prezentów. Jeśli chcemy kupić coś osobistego możemy zdecydować się na kupno wyjątkowych perfum.

Unikajmy także kupna tabletek na odchudzanie. Nawet, gdy nasza ukochana ma lekką nadwagę, w żadnym przypadku nie próbujmy jej o tym przypominać. Dziewczyny w większości przypadków bardzo nerwowo reagują na tego typu sugestie. Przygotowując taki podarek możemy się spodziewać, że na swoje urodziny to my dostaniemy poradnik „jak radzić sobie z niedoborami IQ  u mężczyzn. Poza tym z pewnością otrzymamy wielką falę kłótni i pretensji.

Zdecydowanie odradzamy decydowania się na ofiarowanie partnerce kompletu ścierek i gąbek do zmywania. Środki do czyszczenia domu, pewnie rzeczywiście się przyda, jednak nie jest to coś, o czym marzy każda kobieta. Jeśli więc nie chcemy wypaść na gruboskórnego szowinistę, zamieńmy ten prezent na coś bardziej romantycznego.