Zbiór bajbardziej beznadziejnych prezentów dla dziewczyny

prezent2Nie za każdym razem, gdy chcemy zadowolić naszą ukochaną, udaje nam się to. Często, chcąc zrobić naszej partnerce wyjątkową niespodziankę, nie trafiamy w jej gust. Wymieniamy niektóre rodzaje prezentów, jakich powinniśmy unikać.

Bardzo złym pomysłem jest sprezentowanie kompletu szczoteczek do zębów. Środki czystości mogą skazać nas na maratony focha i kłótni. Takie podarki przemycają subtelną sugestię, że nasza luba powinna bardziej zadbać o siebie. To świetny pomysł jednak tylko wtedy, gdy chcemy pożegnać się raz na zawsze.  Jeśli zależy nam na ukochanej postarajmy się o bardziej romantyczny podarek. Jeśli chcemy kupić coś osobistego możemy wybrać piękne wody perfumowane.

starajmy się nie kupować bielizny odchudzającej. Nawet w przypadku, gdy nasza partnerka rzeczywiście ma mały brzuszek, pod żadnym pozorem nie ważmy się jej o tym przypominać. Panie zazwyczaj są bardzo wrażliwe na punkcie swojej wagi. Przygotowując taki podarek musimy się liczyć z tym, że niebawem to my dostaniemy poradnik „jak radzić sobie z niedoborami IQ  u mężczyzn. Poza tym z pewnością otrzymamy wielką falę kłótni i pretensji.

Radzimy też unikać decydowania się na ofiarowanie lubej zapasu płynu do mycia naczyń i wybielacza. Zestaw bojowej kury domowej, może i jest przydatny, ale raczej nie sprawi on, że serce ukochanej szybciej zabije. Jeśli nie chcemy, aby ukochana straciła do nas resztki szacunku, wybierzmy bardziej osobisty drobiazg.