Zestawienie najgorszych prezentów dla niej

Nie za każdym razem, gdy pragniemy uradować naszą ukochaną, udaje nam się to. Wielokrotnie, pragnąc zrobić naszej sympatii niepowtarzalną niespodziankę, popełniamy wielkie faux pas. Wymieniamy kilka rodzajów prezentów, jakich nie powinniśmy wręczać.

Za zdecydowanie nietrafiony pomysł uznajemy sprezentowanie zestawu mydełek. Środki czystości mogą obudzić potwora u naszej ukochanej. Takie niewinne drobiazgi przemycają niewinną sugestię, że nasza ukochana ma problem z higieną. Może to się sprawdzić jednak tylko wtedy, gdy pragniemy zakończyć ten związek.  Jeśli jednak nie zamierzamy się rozstawać nie róbmy tego typu prezentów. Jeśli jednak chcemy podarować coś z drogerii możemy zdecydować się na kupno wyjątkowych perfum.

Unikajmy także kupna tabletek na odchudzanie. Nawet jeśli nasza luba ma kilka nadprogramowych kilogramów, w żadnym przypadku nie próbujmy zwracać na to uwagi. Kobiety w większości przypadków są bardzo wrażliwe na punkcie swojej wagi. Przygotowując taki podarek musimy się liczyć z tym, że niebawem to my dostaniemy książkę typu: „jak walczyć z impotencją umysłową u facetów”. Na deser z pewnością dostaniemy całe morze focha i płaczu.

Nie polecamy także wybierania na prezent partnerce zapasu płynu do mycia naczyń i wybielacza. Zestaw bojowej kury domowej, może i jest przydatny, jednakże nie należy on do najbardziej romantycznych podarków. Gdy nie chcemy uchodzić za psychicznego neandertalczyka, zamieńmy ten prezent na coś bardziej romantycznego.