Zbiór najgorszych prezentów dla niej

prezent2Nie zawsze, gdy chcemy zadowolić naszą lubą, tak się rzeczywiście dzieje. Często, pragnąc zrobić naszej sympatii wyjątkową niespodziankę, osiągamy odwrotny skutek. Wymieniamy kilka typów prezentów, jakich zdecydowanie warto unikać.

Za zdecydowanie nietrafiony pomysł uznajemy sprezentowanie zestawu mydełek. Środki czystości mogą spowodować nieopanowaną fale frustracji. Tego typu prezenty zawierają subtelną sugestię, że nasza ukochana ma problem z higieną. Jest to doskonały prezent szczególnie, jeśli chcemy rozstać się z ukochaną.  Jeśli jednak chcemy kontynuować nasz związek nie róbmy tego typu prezentów. Jeśli chcemy kupić coś osobistego kupmy ukochanej ekskluzywne perfumy.

starajmy się nie kupować bielizny odchudzającej. Nawet jeśli nasza luba ma kilka nadprogramowych kilogramów, w żadnym przypadku nie próbujmy zwracać na to uwagi. Kobiety w większości przypadków są bardzo wrażliwe na punkcie swojej wagi. Przygotowując taki podarek możemy się spodziewać, że na następną okazję to my dostaniemy książkę typu: „jak walczyć z impotencją umysłową u facetów”. Na deser z pewnością dostaniemy kupon na tygodnie kłótni i cichych dni.

Nie polecamy także decydowania się na ofiarowanie partnerce zestawu kury domowej. Środki do czyszczenia domu, pewnie rzeczywiście się przyda, jednakże raczej nie sprawi on, że serce ukochanej szybciej zabije. Gdy nie chcemy uchodzić za psychicznego neandertalczyka, zamieńmy ten prezent na coś bardziej romantycznego.