Pomysły na prezent na Dzień Matki

Już niedługo, bo niespełna za 2 tygodnie będziemy świętować Dzień Matki. Zwyczajowo dajemy naszym mamom kwiaty i czekoladki, ale czemu by nie podarować czegoś oryginalnego i na dłużej zapadającego w pamięć? Oto parę pomysłów na ciekawe prezenty.

Każda z mam jest inna i każda ma inne zainteresowania, hobby i sposób spędzania czasu. Warto zastanowić się nad tym o czym nasze matki marzyły, ale brakowało im czasu aby to marzenie zrealizować. Może być to wizyta w SPA, profesjonalna sesja fotograficzna, kurs tańca albo, czemu by nie, skok ze spadochronem. Zobaczmy w naszych mamach osoby, które chcą się realizować, mają odwagę, siłę i energię do tego żeby zdobywać świat.

Wszystkie kobiety, niezależnie od wieku lubią o siebie dbać. Świetnym pomysłem jest sprezentowanie mamie wizyty w SPA. W zależności od tego, jakim funduszem dysponujemy możemy wykupić weekendowy pobyt w SPA, albo kilku godzinną sesję. Taka wizyta pozwoli naszej mamie odpocząć, zrelaksować się i poczuć się piękną.

Innym pomysłem jest zorganizowanie mamie profesjonalnej sesji fotograficznej. Któraż z nas nie marzy o tym, żeby oddać się w ręce wizażsytów, stylisty i fotografa? Takie zdjęcia, poza tym to pamiątka na całe życie. Cudowna chwila uchwycona na wieczność.

Jeżeli wasze mamy lubią ruch i aktywność fizyczną to świetnym pomysłem będzie wykupienie im kursu tańca. Może to być dostojny walc, ogniste tango, albo energetyczna samba. Jeszcze lepiej jeśli na kurs pójdą nasi ojcowie. Kto wie, może oboje chwycą bakcyla tańca?

Może być też tak, że wasze mamy uwielbiają przypływ adrenaliny. Są wysportowane i lubią, jak się coś dzieje. Wtedy zaproponujmy im skok ze spadochronem. Oczywiście nie same mają skakać, ale z instruktorem. Inną opcją jest lot balonem, albo lot na paralotni. Możecie się śmiać, ale mama mojego kolegi, blisko 50- letnia kobieta niedawno zdobyła Koronę Ziemi i jest chętna na inne wyzwania.

Istnieje mnóstwo, mnóstwo innych opcji prezentowych dla naszych kochanych mam. Grunt to zastanowić się, czego by chciały, z czego by się ucieszyły i o czym marzą. Naprawdę niewiele trzeba, żeby zrobić z naszej mamy najszczęśliwszego człowieka na ziemi chociaż na ten jedne dzień  ( albo i dłużej!).

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *