Pastelowa zima

zima

W tym sezonie możemy pożegnać się z czerwienią, burgundem i szarością. Moda wciąż z rozrzewnieniem wspomina letnie stylizacje, stąd wielki przewrót zimowy – czyli zdetronizowanie ciemnych kolorów przez delikatne, pastelowe barwy.

Jasna strona zimy

Delikatne i wyjątkowo kobiece pastele odważnie wkraczają w zimowe kreacje. Koniec z letnim monopolem na jasne, pudrowe odcienie. Zimą można, a nawet trzeba pielęgnować letnie i delikatne słoneczne wspomnienia. Przechodząc przez sklepowe półki śmiało podążajmy za jasnymi kolorami – ożywczą miętą, hipnotyzującym błękitem czy też pełną zadumy lawendą. Nie bójmy się także pastelowych dodatków. Nic tak nie poprawi pluchowego nastroju jak błyszcząca, kolorowa bransoletka, apaszka czy też para słonecznych kolczyków. Pamiętajmy jednak o tym, aby zestawiać pastele z neutralnymi kolorami, aby były one jedynie jasnym akcentem, a nie landrynkową choinką.

Pastelowy karnawał

Wybierając karnawałowe kreacje, odrzućmy małą czarną i ciemne kreacje z poprzednich sezonów. Czas na pastelową rewolucję i subtelne rozjaśnienie karnawałowych zabaw. W tym sezonie królują delikatne, lekkie sukienki i jasne kolory. Dajmy odpocząć czarnym szpilkom i ciemnym dodatkom, pozwólmy szarościom za nami zatęsknić. Ma być delikatnie, wygodnie i zmysłowo.

Wygodne buty to podstawa

Zaprośmy do naszej butoteki jasne i wygodne modele. Na bal karnawałowy możemy zaprosić kultowe szpilki Guess, a na co dzień wybierzmy wygodne i jasne kozaki Emu. Ciemne, nudne buty, odstawmy w równie ciemny i nudny kąt szafy. Nie dajmy się zimowej szarówce, tylko odważnie biegnijmy przez zimę, prosto do lata. Pamiętajmy jednak, że dawno wyszły z mody buty, które przyprawiają właścicielkę o bolesny grymas na twarzy i odciski. Dobre buty, to wygodne buty!

Adoptowane lato

Koniec z wyraźnym oddzieleniem garderoby letniej od zimowej. Teraz moda przeplata ze sobą pory roku, pozwalając nawet zimą ubierać nasze ulubione, słoneczne kreacje.

Jeśli mamy ukochaną letnią, pastelową sukienkę, śmiało możemy ubrać ją zimą. Wystarczy dobrać do niej modną kurtkę czy marynarkę i bezkarnie przemycać letni luz. Nie chowajmy ulubionych bluzek i jasnych dodatków – w tym sezonie wszystko, co pastelowe, zmysłowe i romantyczne powinno trafić do zimowej garderoby.

zdjęcia: Reserved

http://zebra-buty.pl/

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *