Modne wejście w wiosnę

wiosna

Przejściowe pory roku są sporym wyzwaniem modowym, warto więc poznać nadchodzące trendy i już dziś uzbroić się w idealny zestaw, który sprawdzi się zarówno pod koniec zimy, wiosną oraz latem. Co będzie modne w tym sezonie?

Pewne rzeczy się nie zmieniają

Wiosenne stylizacje nie będą oznaczały rewolucji w garderobie. Wiele trendów pozostaje niezmienna, a nasze dotychczasowe kreacje możemy jedynie urozmaicać ciekawymi dodatkami. Z ocalałych trendów pozostaje moda na pastelowe kolory, a także kolorystyczne, odważne eksperymenty czyli colorblocking. Nadal modne są sukienki, zwłaszcza te, które podkreślają talię. Spokojne mogą być też właścicielki ramonesek i dodatków w stylu rockowym – nie zapowiada się, że szybko wyjdą z mody.

Królujące kolory

Ten sezon będzie bardzo otwarty na barwną różnorodność. Jednak najmodniejsze będą trzy kolory. Niekwestionowanym hitem tego sezonu będzie kolor miętowy i cytrynowy. Mięta i cytryna będzie uzupełniana soczystą pomarańczą. Jednak zajecie podium przez powyższe barwy nie unieważnia innych barw. Nadal modna jest klasyka w połączeniu czerni i bieli. Sprawdzą się rozmaite paski i szachownica. Dodatkowo sezon 2013 jest sezonem, wielbiącym motyw skóry węża – w każdym możliwym wydaniu. Ma być słonecznie, cytrynowo, tak, że poczujemy prawdziwą miętę do mody.

Botki dobre na wszystko

Botki to jedne z bardziej efektownych i praktycznych dodatków, a do tego od kilku sezonów wciąż są bardzo modne. Niewątpliwą zaletą botków jest to, że są uniwersalne. Są na tyle zabudowane, że można je nosić w chłodne dni i na tyle kobiece, że pasują także do lekkich, wiosennych kreacji. Botki są więc idealnymi dodatkami, które sprawdzą się nie tylko w porach przejściowych. Modna kolorystyka obejmuje także obuwie – nie bójmy się więc eksperymentów i ożywmy nasze buty. Połączeniem modnych trendów są na przykład botki Guess:

Sztuka doboru

Moda sprzyja wykorzystywaniu tych samych kreacji o każdej porze roku. W tym sezonie nasze letnie sukienki doskonale sprawdzą się zarówno zimą jak i wiosną. Wystarczy połączyć je z (nadal) modnym prochowcem czy też ramoneską – i zyskujemy modną i uniwersalną kreację. Jeśli mamy w szafie nieco prostych, smutnych bluzek, możemy je ożywić dzięki dokupieniu hitu tego sezonu – czyli kołnierzyka.

źródło: http://zebra-buty.pl/

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *