Moda na kołnierzyki

Największym hitem tego sezonu są kołnierzyki. Doskonale sprawdzają się wszelkie bluzki i sukienki, posiadające wyróżniający się kołnierzyk. Jednak można ożywić stare ubrania poprzez dobieranie ozdobnych kołnierzyków, które można kupić osobno. Kołnierzyki to najlepszy dodatek tego sezonu.

Stylowy jak kołnierzyk

Era naszyjników i korali powoli się kończy, teraz, najmodniejszym dodatkiem są właśnie kołnierzyki. Ich wybór jest naprawdę imponujący, dzięki czemu można dobrać je niemal do każdej kreacji w dowolnym stylu. W sklepach znajdziemy zarówno modele, pełne glamowego blasku i ćwieków, subtelne kokardy jak i subtelne i bardzo romantyczne kołnierzyki haftowane. Poza różnorodnością wzorów dostaniemy także rozmaite kształty i sposób mocowania kołnierzyków. Najdelikatniejsze są te, które można używać jako naszyjnik – na cienkim sznureczku zawieszamy taką biżuterię, która imituje kołnierzyk. Miłośniczki koszulowego szyku znajdą także modele, które są modne i klasyczne. Do kreacji, które odkrywają ramiona idealnie będą pasować kołnierzyki doszyte do subtelnych rękawków.

 kolnierzReserved

Pokaż mi jak nosisz kołnierzyk, a powiem ci, kim jesteś

To, jak wkomponujemy kołnierzyk do naszego stroju, zależy wyłącznie od naszej wyobraźni i stylu. Każda z nas może pokazać swoją interpretację kołnierzykowego szału i zaprezentować własną wizję takiej stylizacji. To dość nowy trend, więc to my możemy wskazać mu drogę, a jaką powinien zmierzać. Jedno jest pewne – dzięki kołnierzykom możemy błyskawicznie nadać naszym ubraniom nowy styl. Jeśli chcemy naszą prostą, garderobę zamienić w klasyczne stylizacje – nic prostszego. Dla elegantek, ceniących klasyczny szyk i prostotę doskonałym pomysłem będzie dobranie czarnej, bawełnianej bluzki, ołówkowej spódnicy i szykownych szpilek Guess. Wisienką na tym klasycznym torcie będzie olśniewający, ozdobny kołnierzyk. Kwieciste apaszki i masywne korale odstawmy na dno szary – teraz moda pokochała kołnierzyki. Wielość wzorów i modeli kołnierzyków pozwala zachować swoją indywidualność, pozostając w zgodzie z stylowymi trendami.

Tally Weijl kolnierzyk

źródło zdjęć: Tally Weijl, Reserved

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *