Glossy Box

glossy box

Chciałabyś korzystać z najlepszych kosmetyków na rynku? Nie masz niestety wystarczającej ilości pieniędzy, aby sobie na nie wszystkie pozwolić? Jeśli przynajmniej raz odpowiedziałaś „tak” na powyższe pytania, to ten artykuł jest dla Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z Glossy Box! 

Czym jest Glossy Box?
Glossy Box polega na zakupie 5 mini kosmetyków najlepszych marek na rynku tylko za 49zł miesięcznie. Dzięki temu możesz przetestować znane kosmetyki, zanim zdecydujesz się na kupno pełnowymiarowego produktu, co często wiąże się z wysokimi wydatkami.

Jak zamówić pudełko Glossy Box?
Wystarczy zamówić pudełko Glossy Box na stronie internetowej, by każdego miesiąca delektować się kosmetykami najwyższej jakości. Jeśli jesteś bardzo zadowolona z kosmetyków i wiesz, że będziesz je zamawiała każdego miesiąca, możesz skorzystać ze specjalnych pakietów 3 lub 6 miesięcznych, dzięki których jednostkowo zapłacisz mniej.

Jakie kosmetyki tam znajdziemy?
Wśród marek produktów znajdziemy m.in. Marc Jacobs, Toni&Guy, Nuxe Paris, Yves Rocher, Alessandro International i wiele wiele innych. Wśród produktów znajdziemy kremy pod oczy, szampony, peelingi, perfumy, żele pod prysznic, szminki i dużo więcej. Każdy miesiąc to nowe kosmetyki i nowe doznania dla Twojej skóry. Poprzez stworzenie swojego Profilu Piękności otrzymasz najlepiej dobrane kosmetyki dla Ciebie. Jednak jakie one będą dowiesz się dopiero, gdy otworzysz pudełeczko.

yver rocher

Glossy Box cieszy się popularnością na całym świecie. Od marca pojawiło się w Polsce i podbiło serca wielu z nas.

A czy Ty masz już swoje pudełeczko Glossy Box?

Źródło zdjęć : glossybox.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *