Jakie kozaki nosi się w tym sezonie?

kozaki

Dowolność, która panuje w tym sezonie stwarza ogromne pole do popisu, by stać się modnym. Modne są bowiem zarówno botki za kostkę, subtelne, kobiece, ale również lekko sportowe lub z militarnymi akcentami. Kobiety, które za botkami nie przepadają, mogą wybrać kozaki za kolana, które były modne rok temu, ale święcą triumfy również w tym sezonie.

Wyłamać się po części można wybierając oficerki, zawsze modne, zawsze eleganckie, będące potwierdzeniem prestiżu i klasy samej w sobie. Bez względu na to, jaki krój się wybierze, czy to będą botki czy śniegowce, najważniejsze, by były w jaskrawych, wyrazistych kolorach, najlepiej metalicznych, wyzywających, zwracających uwagę. Bardzo modne są również zestawienia barw i materiałów, z których zrobione są kozaki w patchworkowe wzory.

Geometryczne wzory weszły do świata mody i zostały przyjęte z dużym entuzjazmem. Im bardziej zaskakujące i kolorowe zestawienie, tym lepiej. Również khaki, niekoniecznie w kolorach trawy i ziemi, a na przykład granatowe lub pomarańczowe w tym sezonie jest modne. Wszelkie wojskowe dodatki dodadzą uroku kozakom i sprawią, że będą zgodne z najnowszymi trendami. Wciąż niesłabnącym powodzeniem cieszą się śniegowce.

Ciepłe, duże, ale podążające za trendami, kolorowe, przeszywane różnymi rodzajami skór znajdą swych wielbicieli również w tym sezonie. Z ogromnej oferty kozaków trudno wybrać ten jedyny, niepowtarzalny i najlepszy model. Kozaki Tamaris ułatwiają ten wybór. Oferują one wszystkie najmodniejsze wzory i kolory w jednym miejscu. Słupki, koturny, szpilki i płaskie podeszwy – wszystkie one są wykonane w taki sposób, aby były solidne i pozwalały nam beztrosko iść przed siebie!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *