Nieco nonszalancki styl londyński

Jego największą ikoną jest z pewnością Kate Moss. Modelka, która pomimo swojego wieku wciąż staje przed obiektywem najlepszych, światowych fotografów związanych z modą. To Kate nadała stylowi londyńskiemu niepowtarzalnego looku. Dzięki niej, stał się on sławny na cały świat.
Styl londyński, czyli coś dla zbuntowanych
Odróżnić jest go bardzo łatwo. Wystarczy spojrzeć na londyńskie uliczki, po których przemieszczają się wszystkie narodowości świata. Czym się charakteryzuje? Właściwie trudno jest go ująć w jakieś ramy. Z pewnością jest odrobinę szalony, nieco lekki i bardzo oryginalny. Typowa mieszkanka Londynu, lubi luźne bluzki, najlepiej z jakimś mocnym wzorem, nawiązującym do grafiki. Do tego zakłada spodnie-rurki, baleriny lub ciężkie trapery i męską marynarkę. Bardziej odważna nie pogardzi także kapeluszem oraz wysokimi szpilkami.

Latem ulice londyńskie aż kipią od pięknie wyeksponowanych nóg. Krótkie szorty, obowiązkowo poszarpane, dodają kobietom wdzięku i pokazują, jak łatwo wydobyć z każdej z nas niepowtarzalne piękno.

Cała Kate, czyli totalny nieład
Modelka, którą tak uparcie wspominamy od zawsze jest znana jako osoba o nieprzeciętnej urodzie i braku podporządkowywania się. Nie lubi, kiedy ktoś narzuca jej jakiś styl. Źle czuje się w bardzo klasycznych zestawieniach z małą czarną i szpilkami. Zamiast tego woli intrygować, ubierać się nietypowo, dla niektórych może nieco wulgarnie.
Jakakolwiek by nie była, z nieposkromionym wdziękiem małej dziewczynki, wzbudza nasze pozytywne emocje. Chce się na nią patrzeć oraz naśladować.

A jak ubiera się Kate?
Wystarczy spojrzeć na kilka przykładowych zdjęć, by od razu wyczuć, jak ubiera się ta światowa gwiazda. Zwykle można ją ujrzeć w czarnej, bardzo prosto skrojonej marynarce, prostych dżinsach, sandałkach na wysokiej szpilce oraz czarnym kapeluszu.

Do tego prosty t-shirt, bardzo często z jakimś nadrukiem oraz duża torebka, którą trochę niedbale zarzuca na ramię. Bardzo wygodny i jednocześnie nieco tajemniczy styl to inspiracja dla wielu kobiet. Nic dziwnego, przecież jego naśladowanie nie wymaga specjalnych nakładów finansowych. Prosty zestaw: marynarka, spodnie, bluzka, możemy dostać w każdej sieciówce. Odpowiednio zestawione do złudzenia będą przypominały to,w czym na co dzień biega Kate.

Więcej porad, tutaj.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *