Joy Ride Fest, czyli festiwal fanów roweru i muzyki już w najbliższy weekend

Pogoda na razie nie rozpieszcza, ale mam nadzieję, że prognozy na weekend się nie sprawdzą i słonko zaszczyci nas swoją obecnością. Wszystko dlatego, że już jutro 24 maja rozpocznie się Joy Ride Fest a potrwa do 26 maja. Wystarczy powiedzieć, że Joy Ride Fest jest imprezą dla miłośników roweru, którzy potrafią na nim wyczyniać cuda- skakać, fruwać, jeździć z zawrotną prędkością i pokonywać trudne trasy.

Sony Vaio Joy Ride Fest jet pierwszą tegoroczną odsłoną tej cyklicznej imprezy. W najbliższy weekend organizatorzy zapraszają do Kluszkowców, niewielkiej miejscówki położonej nad Zalewem Czorsztyńskim ( to w pobliżu Nowego Targu mniej więcej, południe Polski). Tam na specjalnie przygotowanych trasach i torach miłośnicy ekstremalnej jazdy na rowerze będę mogli spróbować swoich sił w 9 dyscyplinach, takich jak na przykład Kellys Cykloparty Maraton – tu w maratonie rowerowym mogą startować zawodowcy, ale i początkujący amatorzy, Diamondback Downhill- widowiskowa  jazda na czas ze stromych, kamienistych, nierównych gór i górek, czy Koxx Trial- gdzie zawodnicy mają za zadanie pokonać trasę  z przeszkodami jak najszybciej i otrzymując, jak najmniejszą liczbę punktów karnych. Jeżeli ktoś przypadkiem chciałby się jeszcze zapisać na zawody może to zrobić online na stronie www.joyridefest.com . Jeśli jednak stanowczo wolicie oglądać zmagania zawodników, zupełnie jak ja to przybądźcie do Kluszkowców, bo oprócz wrażeń sportowych będą i muzyczne.

Na scenie wystąpi, między innymi O.S.T.R. z Hadesem, zespół Cool Kids Of Death, Junior Stress, czy Ras Luta. Oprócz tego rozrusza nas Gorillaz Sound System DJ Set prosto z Wielkie Brytanii. Pamiętacie zespół Gorillaz? Jeden z jego członków perkusista założył Sound System DJ Set właśnie. Na scenie zobaczymy na pewno spektakularne widowisko wizualne i remiksy muzyczne kawałków Gorillaz i innych.

Szykuje się na prawdę super zabawa na super festiwalu. Polecam 🙂

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *