Pomysł na prezent na Dzień Dziecka

 

Dzień Matki mamy już za sobą, ale niedługo bo już w sobotę będziemy świętować Dzień Dziecka. Warto zastanowić się co ucieszy nasze dziecko i spróbować wybrać niestandardowy prezent.

Każdy dzieciak lubi słodycze, dlatego doskonałym pomysłem na prezent jest poławiacz słodyczy. Pod tą tajemniczą nazwą kryje się urządzenie, dzięki któremu można wydobywać słodycze. Mamy coś w  rodzaju skrzyni i kleszcze, które umożliwiają nam wyjęcie, na przykład cukierka. Pamiętacie poławiacze miśków? Wrzucało się monetę i miało się minutę, aby za pomocą zmechanizowanego przyrządzenia wyciągnąć pluszaka. Jeżeli się nie powiodło to próbowało się aż do oporu ( przynajmniej ja tak robiłam). Poławiacz słodyczy działa na identycznej zasadzie, tylko zamiast prawdziwych pieniędzy wrzucamy sztuczne, dodane do zabawki.

A może wasze dziecko zafascynowane jest dinozaurami i kolekcjonuje wszystko co jest z nimi związane? Za naprawdę nieduże pieniądze można kupić Mini Roboraptora. Zabawka mierzy 17,5 centymetra i jest mechaniczna. Potrafi chodzić i dostarcza masę zabawy najmłodszym.

Z kolei dla miłośników muzyki doskonałym prezentem będzie muzyczna czapka. Nakłada się ją na głowę- jak to czapkę ;), podłącza odtwarzacz mp3 i dzięki wbudowanym głośnikom we wnętrzu czapki tuż nad uszami słucha się ulubionego zespoły w doskonałej jakości dźwiękowej. Dla fanatyków muzyki jest to rozwiązanie idealne.

Pomyślmy też o małych intelektualistach, którzy bez ustanku zapisują coś w swoich pamiętnikach i zeszytach. Sprawmy im na prezent wodoodporny notatnik. W ten sposób będą mogli zapisywać swoje sekrety nawet kąpiąc się w wannie.

Jak widać, jeżeli pomyślimy możemy sprawić naszemu dziecku niezłą frajdę dając mu niezwykły prezent na Dzień Dziecka. Najważniejsze to jednak spędzić z nim czas w najbliższą sobotę. Zabrać na pizze, ciastko do cukierni, czy po prostu na spacer. Nieważne gdzie, byle razem rodzinnie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *