Trendy na stokach

Na co dzień przywiązujemy dużą uwagę do swojego wyglądu i ubiór, starając się aby był on nienaganny i stylowy. Również wybierając ubrania do uprawiania sportów zwracamy uwagę na ich fason i kolorystykę. Na stokach bezpowrotnie minęły już czasy, kiedy na nartach szusowało się w grubych, jednoczęściowych kombinezonach. Warto sprawdzić, jakie trendy na stokach panują tym razem.

Kolorowe stoki

Stoki na całym świecie są niezwykle kolorowe. Modę na różnokolorowe ubrania zapoczątkowania snowboardziści, którzy nie boją się odważnych rozwiązań. I to właśnie osoby jeżdżące na deskach najczęściej wyróżniają się odzieżą w jaskrawych barwach oraz intrygujących wzorach. Z monochromatycznych zestawów coraz chętniej rezygnują również narciarze. Zdecydowanie rzadziej w sklepach (a co za tym idzie, na stokach również) można spotkać ubrania w stonowanych, pastelowych kolorach. Prym wiodą kontrastowe połączenia, a na pierwszy plan wysuwają się odcienie czerwieni, fioletu, różu oraz zieleni. Można je zestawiać z nieco spokojniejszymi kolorami, dlatego do jaskrawych kurtek można dopasować czarne, szare czy brązowe spodnie.

Modne dodatki

Sporty zimowe są dosyć drogą rozrywką, dlatego trudno oczekiwać, że strój na stok będziemy wymieniać co sezon, podążając za zmieniającymi się trendami. Ubiór możemy uzupełniać natomiast ciekawymi dodatkami, których narciarzom i snowboardzistom nie brakuje. Warto zatem zwrócić uwagę na to co mamy na głowie, rękach i twarzy – czapki, kaski, rękawiczki i gogle dostępne są w rozmaitych wzorach i kolorach. Z pozoru mało istotne dodatki mogą w dużym stopniu wpłynąć na nasz wygląd i prezentację na stoku. Wielbiciele sportów zimowych powinni jednak mieć świadomość, że na stoku najważniejsza jest wygoda i bezpieczeństwo. Wybierając ubrania kierujmy się zatem ich parametrami, a dopiero w drugiej kolejności bierzmy pod uwagę wygląd i estetykę. W sklepach oferta producentów ubrań jest niezwykle bogata i różnorodna, dlatego nie powinniśmy mieć większych problemów ze znalezieniem kurtki i spodni, które będą spełniać wszystkie nasze wymagania.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *