Styl Beyonce – elegancka diva czy dziewczyna gangstera?

beyonce

Któż nie zna hitów: „Single Ladies”, „Rum The World”, „Halo”, „Crazy In Love”, „Diva” i wielu innych piosenek, które królują na dyskotekach, w klubach, na wszelkiego rodzaju imprezach… bo przecież to przeboje królowej muzyki rozrywkowej – Beyonce Knowles, która posiada nie tylko niepowtarzalny talent wokalny i taneczny, ale także dość eklektyczny styl ubioru.

Styl Beyonce ma wiele oblicz. Koncertoe stylizacje piosenkarki są bardzo śmiałe. Często występuje w obcisłych body, które odsłaniają nie tylko nogi, ale także dekolt. Piosenkarka lubi świecidełka. Zarówno na scenie jak i klipach błyszczy niczym prawdziwa gwiazda. Złote lub srebrne kostiumy – sukienki, body lub żakiety. Ciekawymi połączeniami są te wykorzystujące czarne body i złoty żakiet – krótki i szeroki w ramionach dla zrównoważenia sylwetki, bo Be ma bardzo kobiece kształty, przede wszystkim biodra.

beyonce k

Knowles nie stroni od sukienek. Na każdej wielkiej gali zachwyca nową, wspaniałą kreacją od znanego projektanta. Bardzo lubi długie sukienki-syrenki, czyli takie, które opinają tułów i biodra, ale rozszerzają się mniej więcej od połowy ud. Większość sukienek ma dekolt w kształcie litery V. Gwiazda przyznaje się do tego, że ma ogromną kolekcję szpilek. Zakłada je na co dzień i od święta. Na scenie zawsze ma wysokie obcasy. Potrafi także świetnie dobrać buty na wysokim obcasie do casualowego looku – obcisłych jeansów i zwykłego T-shirtu.

Jednak Beyonce potrafi także czerpać inspirację z przeszłości. Na przykład w teledysku do „Countdown” widać wyraźne wpływy z mody lat sześćdziesiątych – obcisły kombinezon, makijaż (mocno umalowane oko z wyciągniętą kreską) oraz fryzura (długa, gładka grzywka, wysoko upięte włosy).

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *