Kożuchy damskie Gena

kożuchy damskie

Kożuchy damskie to elementy garderoby, które przez pewien czas były praktycznie nieobecne i dopiero jakiś czas temu powróciły do łask. Gena, producent ekskluzywnej odzieży oraz dodatków futrzanych i skórzanych z Nowego Targu, wraz z nadejściem nowego sezonu zimowego, zaprezentował nowe produkty w tej kategorii. W ich sklepie znajdziemy aż sześć nowych kożuchów. Przyjrzyjmy się bliżej ich stylom oraz wykończeniom. Wszystkie proponowane płaszcze są wykonane z naturalnej skóry owczej, a niektóre z nich dodatkowo obszyte futrem. Gena znana jest z łączenia tradycji i nowoczesności.

 

Krótkie kożuchy

Dla wszystkich tych kobiet, które lubują się w krótkich okryciach wierzchnich, sięgających przed biodra, Gena przygotowała propozycję dwóch kurtek. Jessie i Goia to lekkie i delikatne kożuszki. Nie mają wiele wspólnego z ciężkimi i długimi kożuchami, które widzimy oczami wyobraźni, słysząc to słowo. Stworzone zostały dla kobiet, które lubią ciepło i wygodę, która łączy się ze stylem i nie krępuje ruchów. Bieganie po mieście, załatwianie spraw, jazda samochodem – wszystko to dużo lepiej i wygodniej wykonuje się w krótkim płaszczyku. A ciepło, które wytwarza naturalna skóra owcza, jest nie do przecenienia. Goia została dodatkowo ocieplony futrem owczym. Nawet arktyczne mrozy nie są straszne w takim odzieniu.

Długie kożuchy damskie

Gena ma również coś dla tradycjonalistek, czyli długie kożuchy damskie, które mimo wszystko nie są zupełnie klasyczne. Gena stawia na produkty, które są nowoczesne. Dlatego szyte przez nich płaszcze łączą tradycyjne długie kroje z kapturami, przedłużeniami, ciekawie obszytymi kieszeniami czy dodatkowym futrem. Okrycia te sprawdzają się podczas dużych wyjść, eleganckich połączeń z wysokimi kozakami. Tym, co wyróżnia te produkty spośród innych to właśnie futrzane dodatki. Ze skórą owczą doskonale współgrają futra owcze, czy futra lisa. Dlatego też świetnie łączą się one z czapkami, rękawiczkami czy szalikami z futrzanymi elementami.

Kożuchy są elementami garderoby, które nigdy nie wychodzą z mody. Im bardziej klasyczny model wybierzemy, tym dłużej będziemy się z niego cieszyć. Wystarczy zmienić kilka akcesoriów, by całkowicie odświeżyć wizerunek. Ponadto są to prawdopodobnie najcieplejsze okrycia wierzchnie, jakie można sobie wyobrazić. Nawet najzimniejsze arktyczne zimy nie są straszne.

Poznaj firmę Gena.pl – producenta kożuchów.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *