Jak nosić legginsy

Legginsy są jednym z podstawowych ubrań w naszej szafie, mimo to nie wszystkie kobiety wiedzą jak właściwie je nosić.

Nie noś legginsów, które są zbyt obcisłe, lub zbyt luźne.

Twoje legginsy powinny być szczupłe na tyle, by zasłoniły nogi, lecz nie zbyt ciasne, by widzieć każdą niedoskonałość. Upewnij się, że nie są one zbyt luźne, inaczej będą brzydko się układać, co również nie jest miłe dla oka. Uważaj, jeśli chcesz założyć skórzane legginsy – one nie wybaczają, i mogą wyglądać niekorzystnie dla niektórych typów figury.

Legginsy to nie spodnie.

Podczas gdy chodzisz po domu w wygodnych spodniach i koszulce, nie możesz robić tego samego z legginsami. Przez to nie będziesz wyglądać na w pełni ubraną i odsłoni zbyt dużo, niezależnie od tego jak dobrze myślisz, że wyglądasz. W stylizacji zestaw legginsy z dłuższą bluzką lub tuniką. Nawet jeśli założysz długą koszulę sięgającą za dół pleców, dalej będzie wyglądać jakbyś zapomniała jednej z części garderoby. Połącz legginsy z sukienką, spódniczką, a nawet shortami.

Nie noś legginsów z nieodpowiednimi butami.

Legginsy wyglądają świetnie z butami sięgającymi kostki, sandałami i płaskimi butami. Uważaj, jeśli łączysz je z wysokimi obcasami lub koturnami. Upewnij się, że pasują z górą i w całości nie wyglądasz obciachowo. Legginsy dobrze wyglądają z balerinami czy mokasynami, ważne by buty pasowały do reszty outfitu.

Upewnij się, że legginsy są wystarczająco długie.

Możesz wyglądać perfekcyjnie w legginsach raz na jakiś czas, ale jeśli wypierzesz je wiele razy – możesz zauważyć skurczenie się nogawek o kilka centymetrów. Jeśli zauważysz skurczone nogawki, nie wyrzucaj ich, tylko zostaw na sytuację, kiedy spędzasz cały dzień w domu.

legginsy 2

Nie myl legginsów z jegginsami.

Jegginsy, to getry posiadające kieszenie, to granica pomiędzy legginsami a spodniami. Jegginsy można nosić tak jak zwykłe spodnie, dodają one pikanterii dla codziennego looku.

Sprawdź jakie są streetwearowe trendy na wiosnę 2014 tutaj.

źródło zdjęć: blackmilk

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *