Jak nosić legginsy do pracy?

Upewnij się czy w ogóle możesz nosić legginsy w miejscu swojej pracy. Nawet ładniejsze fasony mogą sprawić, że będziesz wyglądać zbyt casualowo lub imprezowo, dlatego przed taką decyzją poobserwuj środowisko pracy i zobacz jak ubierają się Twoi współpracownicy.

Noś leginsy, które mają fantazyjne wzory. Nie ma nic złego z bawełnianymi legginsami, ale jeśli musisz ubrać się do pracy, wybierz takie, które są zrobione ze skóry, zamszu czy ciemnego denimu. Posiadanie kilku różnych wzorów pomoże Ci łączyć je z wszystkimi ubraniami w szafie. Jeśli chcesz założyć bawełniane leginsy, to wybierz ich czarny kolor. Pamiętaj o zasadzie – legginsy to nie spodnie.

Połącz swoje legginsy i ciekawym topem. Jeśli nosisz fantazyjny top, pobaw się przy wyborze legginsów, by podkreślić cały look, pamiętając by był on odpowiedni do noszenia w pracy. Dobrze jest poświęcić większość czasu na przemyślane skompletowanie ze sobą odzieży. Załóż luźny top, spódniczkę w mocnym kolorze i legginsy. Upewnij się, że spódniczka nie jest zbyt krótka, inaczej będziesz wyglądać zbyt prowokacyjnie.

Załóż legginsy z długim swetrem. Jeśli masz długi, cienki sweter, który sięga dołu pleców lub dalej, możesz śmiało go założyć w zestawieniu z legginsami. Zastosuj pasek jako dodatek i wysokie buty, które będą pasowały do całości.

Wybierz buty, które pasują do legginsów. Sandały wyglądają z nimi świetnie, lecz nie są dopuszczalne w niektórych miejscach pracy, więc unikaj ich w profesjonalnej pracy, np. w korporacji. Załóż niskie lub wysokie czarne buty, eksperymentuj z wysokimi obcasami.

W piątki zmień styl noszonych legginsów na denim. Sparuj je ze zwiewną tuniką i balerinami. By nadać stylizacji bardziej „pracowniczego” charakteru, dodaj do całości kilka długich łańcuszków i ozdobny szal lub apaszkę. Będziesz wyglądać trendy i casualowo w tym samym czasie.

Zobacz jak wybrać idealny strój do ćwiczeń w tym artykule.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *