Faceci i ich buty – kobiety i ich opinie

Zastanawiasz się, dlaczego kobiety niechętnie umawiają się z Tobą na randki? A może słyszysz za plecami ciche komentarze, puszczane z ust współpracownic? Może czas zmienić nieco swój wizerunek i rozpocząć od butów? Zastanów się, kto zwraca na nie większą uwagę, jeśli nie kobiety?

1. Sandałowy uwodziciel?

Może w wersji z Davidem Hasselhoffem. W Twojej wersji niekoniecznie. Wakacje to Twoje drugie imię. Lubisz zabawę, swobotę i wiatr we włosach. Ok. Wiesz jak odbierają Cię kobiety? Z pewnością nie lubisz wiązać się w poważne związki, a już na pewno dawno postawiłeś krzyżyk na wizję rychłego małżeństwa.

źródło: sandaly-scholl.pl

źródło: sandaly-scholl.pl

2. Conversy są trendy

To ten typ obuwia, który lubią zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Wszyscy czujemy się w nich wygodnie. Daczego zatem mielibyśmy odbierać sobie przyjemność ich noszenia? Drodzy Panowie Conversy będą kojarzyły Was z kimś, kto ma w sobie swobodę (ale kobtrolowaną) i pogode ducha. Swoją drogą Conversy to także bardzo modne obuwie, wpasowujące się w nowe trendy modowe.

Nie przeginajmy jednak. Jeśli temparatura na dworze spada, a z nieba prószy pierwszy śnieg, to ten czas, kiedy conversy spokojnie mogą znowu trafić do szafy. Spokojnie, za kilka miesięcy znowu je założymy.

źródło: conversy.pl

źródło: conversy.pl

3. Timberlands

Amerykańska stylówa, nie zawsze idzie w parze z pozytywną opinią o danej osobie – zwłaszcza jeśli to kobiety mają przeważający głos w dyskusji. Gość, który nosi Timberlandy może kojarzyć się z kolesiem,  mającym dziewczyny na pęczki. Zmienia je w podobnych proporcjach jak swoje kolejne sportowe samochody oraz trendy dodatki, w  tym także buty. Może wygląda w nich dobrze, ale czy to aby na pewno dobry kandydat na męża?

źródło: mymissdiorfashion.blogspot.com

źródło: mymissdiorfashion.blogspot.com

4. Obuwie eleganckie

Kojarzą się z mężczyzną, który  czasy bieganiny za wieloma dziewczynami ma już dawno za sobą. Elegancki, ułożony i na pewno bogaty. Drodzy panowie, jak to się zwykło mawiać, prawdziwy lep na muszki.

źródło: mymissdiorfashion.blogspot.com

źródło: mymissdiorfashion.blogspot.com

5. Obuwie sportowe, ale…

no własnie, buty sportowe lubi każdy. Facet w sportowym wizerunku powinien podobać się każdej kobiecie. Niestety koleś w adidasach przypominających dziecięce buciki do kopania piłeczki to ani sportowiec, ani ktoś, kto może zabiegać o damskie serca.

źródło: pinterest.com

źródło: pinterest.com

6. Nike, Jordans, Adidas, Asics

Ten gość, musi dobrze wyglądać bez koszulki!

źródło: pinterest.com

źródło: pinterest.com

7. Glany

Ostry jak brzytwa, która musi codziennie walczyć z jego twardym zarostem – prawdziwy facet. Przy nim będę bezpieczna! Prawdopodobnie tak właśnie będzie, o ile nie okaże się, że oprócz mocnego wizerunku lubi też mocne, lane piwo.

źródło: glany.blox.pl

źródło: glany.blox.pl

8. Pantofelki 

Ten koleś to prawdziwy intelektualista. Można  z nim pogadać o książkach, filmie i pójść do teatru! Do tego pewnie mnie pokocha i nigdy nie zdradzi.

źródło: pinterest.com

źródło: pinterest.com

9. Kowbojki

Ten facet z prawdziwym kowbojem nie ma nic wspólnego. Więcej w nim kiczu niż prawdziwej krwi z byka. Może i lubi gorące dziewczyny i imprezy do rana, ale rodeo w jego wykonaniu to kpina.

źródło: ceneo.pl

źródło: ceneo.pl

10. Wojskowe buty

Za mundurem panny sznurem. Nie ma się zatem co dziwić temu, że za butami wojskowymi biegną tabuny kobiet. Uwaga! Nie przesadzajmy jednak z ich zakładaniem do dresów, letnich spodenek, garnituru.

źródło: tablica.pl

źródło: tablica.pl

 Artykuł powstał przy współpracy z Theavenue.pl

1 Comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *