Które części męskiej garderoby zrobią na nas największe wrażenie?

co działa na kobiety

Zwykło się mówić, że każda potwora znajdzie swego amatora, ale my, kobiety jesteśmy zwykle bardziej wymagające, w dodatku bardziej w stosunku do innych niż do siebie. Podczas gdy facetowi naprawdę niewiele trzeba my tworzymy szczegółowe i konkretne listy rzeczy, jakie powinien spełniać pan, żeby stać się władcą naszego serca. Tyczy się to oczywiście także wyglądu.

Co wpłynie pozytywnie na nasz odbiór samca, a co negatywnie? Oczywiście w dużym stopniu zależy to od jednostki – to co jednej kobiecie podniesie libido, drugą może wręcz obrzydzić. Są jednak elementy męskiej garderoby, które przemawiają do znacznej większości kobiet i wskazują na to liczne badania.

Buty

Najlepiej, żeby były eleganckie, ale najważniejsze jest to, żeby były czyste, zadbane i nie miały kilkunastu lat. Być może podświadomie chcemy zadbać tutaj o nasz zmysł węchu? Bardziej wiarygodne okazują się wyniki badań, które wskazują na to, że mężczyznę oceniamy patrząc na stan jego obuwia, decydując na podstawie ich stanu, czy będzie on w stanie zapewnić nam godną przyszłość.

Garnitur

Badania wykazały, że nawet kobiety, które uważają otwarcie, że wolą mężczyzn ubranych w jeansy i t-shirt podświadomie zainteresują się bardziej facetem w koszuli, bo to on na pierwszy rzut oka wygląda na poważnego osobnika, posiadającego dobrą, stałą pracę. Czy aż tak jesteśmy pragmatyczne? Nie, uważa się też, że mężczyzna w garniturze wygląda seksowniej. Oczywiście w dobrze skrojonym.

Zegarek

Facet, jak wiadomo, nie musi być obwieszony biżuterią. Niewiele z nas toleruje również pierścienie i sygnety u mężczyzn. Inaczej ma się sprawa z zegarkiem. Okazuje się, że zegarek wygląda na męskim nadgarstku… seksownie. Ale dlaczego? Bo jest symbolem prestiżu i oznacza, że potencjalny kandydat na naszego partnera i ojca naszych dzieci twardo stąpa po ziemi, liczy czas i jest zorganizowany. No i oczywiście, że ma… pieniądze. A to nas – kobiety jednak kręci. Dowiedz się więcej tutaj.

seksowny facet

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *