Biżuteria dla mężczyzny – uniwersalny prezent

baraka-bracelet

Jeżeli chcemy wlać trochę blasku ubiór mężczyzny nie trzeba wcale inwestować w garnitury,  czy spodnie. I tak ubierze mniej lub bardziej modne. Chcąc wręczyć prezent unikatowy, dany od serca warto pomyśleć nad biżuterią.  Radykalnie zmienia ona ogląd osoby i dobrze dobrana staje się uniwersalnym prezentem na każdą okazję.

 Co kupić mężczyźnie na prezent?

Osobiście uważam, że biżuteria dla mężczyzn jest o dwie klasy do tyłu w porównaniu z biżuterią damską, bo przecież nie każdy facet ma ochotę afiszować się czymś co jest piękne i przypomina technologię. Do tego mają telefony, samochody i ubrania.

Mężczyźni wolą detale – biżuteria dla nich powinna wskazywać raczej na jedną cechę, którą chcą wyeksponować. Jeżeli wiesz, co daje mu siłę i chęć do życia to zapytaj sprzedawcy, jak można dostosować biżuterię do takiej cechy charakteru.

Przykładowo:

  • Zegarki noszą perfekcjoniści – wielkie zegarki są dla tych, co lubią się afiszować, są władczy i pełni twórczej energii. Małe zegarki będą dobre dla cierpliwych mężczyzn, którzy wolą wyczekać odpowiedniej chwili by dopiąć swego.
  • Skórzane bransoletki i opaski mogą założyć ci, którym prędko jest robić dużo ciekawych rzeczy. Lubią angażować się w przeróżne przedsięwzięcia. Materiałowe opaski będą idealne dla tych, którzy uwielbiają sport.
  • Naszyjnik dla tych, którzy są skryci ale pewni swoich poglądów. Nie lubią ich eksponować wprost, ale o swoje zdanie chętnie powalczą jeżeli nadarzy się ku temu okazja.

Oczywiście są to porady ogólne i wszystko zależy też od konkretnego modelu biżuterii – jeżeli łańcuszek jest solidny i łatwo widoczny z pewnością jego funkcja na ciele mężczyzny będzie inna niż w przypadku małego, skromnego zdobienia.

 No właśnie, co z tym pięknem?

Biżuteria jest czymś co wyróżnia człowieka, szczególnie w bliższym kontakcie. Często wskazuje na jego tożsamość, oddaje poczucie wartości. Jest to taki mały bożek, do którego można się odwołać w potrzebie – szczególnie cenny jest w roli prezentu – przywodzi wtedy myśl o drugiej osobie. W dawnych czasach ludzie używali biżuterii jako więzi z innymi. Do dziś się to nie zmieniło – podobną funkcję mają zresztą posiadane fotografie.

Jeden detal a cieszy całe życie

 

Jedną z wiodących marek biżuterii męskiej jest Baraka. Jeżeli Cię na nią stać to warto zakupić choć jeden dobrze dobrany element dla swojego mężczyzny. Z pewnością będzie on idealny do każdego stroju wyjściowego, często też będzie gościł na randkach. Biżuteria Baraki łączy w sobie innowacyjność technologii oraz najlepszej jakości kamienie i metale. Często znajdziemy tam idealnie wkomponowane różowe złoto i diamenty.

 Zdjęcia: baraka-jewelry-store.stevenmara.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *