Z czym nosić śniegowce?

sniegowce

Srogie zimy nie są problemem, gdy posiada się w swej szafie modne i wygodne śniegowce. Są one nie tylko wyjątkowo wygodne i ciepłe, ale od kilku sezonów nie wychodzą a mody. Jednak nawet bardzo stylowe śniegowce, aby nie wyglądały ciężko, emusza być noszone odpowiednim ubraniem.

Niedopuszczalne jest zasłanianie ich spodniami, wyglądają wtedy bardzo nieelegancko i stają się ciężkimi, mało efektownym dodatkiem. Aby uwypuklić i zwrócić uwagę na śniegowce, należy ubrać do nich wąskie spodnie, najlepiej rurki, które wpuszcza się do środka. Można zdecydować się również na getry, ale na mroźną zimę się nie sprawdzą. Dobrze wyglądają również ze spódnicami, przy czym krótką należy nosić z zakolanówkami, pomarszczonymi lub tymi tradycyjnymi. W tej chwili dostępnych jest wiele kolorów i wzorów, z kokardkami, w różnych kolorach i grubościach. Wybór zależy od temperamentu, upodobań i tego czy zima jest sroga.

Idealnym uzupełnieniem będzie puchata, pikowana, krótka kurtka i futrzana czapka, może to być czapka w stylu góralskim, ale również czapka z uszami, imitująca zwierzątko. Szalik do tego zestawu koniecznie musi być, najlepiej miękki, omotany parę razy lub po prostu komin. Rękawice koniecznie z jednym palcem, najlepiej też ciepłe, wełniane lub skórzane z futerkiem.Takie otulenie gwarantuje ciepło i komfort nawet w największe mrozy. A śniegowce Marco Tozzi gwarantują modne kolory, również metaliczne, nietypowe wzory i ozdoby na śniegowcach i niebanalną stylistykę. Wśród nich znajdzie się wersja dla osób mniej odważnych, jednokolorowa, stonowana, jak i połączenie dwóch przeciwstawnych kolorów, które zwracają uwagę, przyciągają wzrok i pozostawiają na długo wspomnienie świetnego stylu i elegancji.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *