Trendy na sylwestra i kanawał 2013

karnawal

Koniec tego roku i początek kolejnego to doskonała okazja do zabłyśnięcia pełnią swojego blasku. Sezon zimowy zachęca do odważnych eksperymentów z kolorami i błyszczącymi kreacjami. Co ubierać, aby zabłysnąć pełnią swojego piękna?

Koniec świata, początek zabawy!

Sylwester to wyjątkowa okazja do tego, aby zaszaleć i zabłysnąć pełnią swojej radości. W końcu, jeśli przetrwaliśmy tak długo zapowiadany koniec świata, mamy poważny poziom do szampańskiej zabawy. Koniec świata to początek karnawałowych przygotowań, dowiedzmy się wiec, jakie elementy powinny znaleźć się w karnarwałowej szafie.

Zabłyśnij!

W tym sezonie absolutnym hitem są błyszczące kreacje i dodatki. Nawet jeśli wybieramy prostą, klasyczną kreację, musimy mieć jakiś błyszczący dodatek w stylu glamour. Absolutnym hitem są błyszczące spólniczki – zarówno te obsypane brokatem, ozdobione błyszczącymi dekoracjami jak i wykonane z jednolitego materiału odbijającego światło. Zaletą takiej spódnicy jest to, że pochłania ona na tyle uwagi, że reszta stroju może być bardzo skromna i stonowana. Wystarczy bawełniana bluzka i proste buty, aby dopełnić nasz wizerunek.

czarna sukienka

Gustowny umiar

Blask i rozmaite błyskotki są mile widziane w karnawałowej stylizacji. Pamiętajmy jednak, aby stosować je z umiarem. Jeśli decydujemy się na błyszczący, wyrazisty makijaż, unikajmy krzykliwej fryzury i dzikich kreacji. Jeśli mamy cekinową, wyrazistą sukienkę, uzupełnijmy ją subtelnymi dodatkami, prostą kopertówką i klasycznymi szpilkami. Zdajmy się na własny smak, a w razie wątpliwości poddajmy się konstruktywnej ocenie zaufanej przyjaciółki.

karnawał

Szpilki, jako najlepsze przyjaciółki kobiety

Absolutną podstawą karnawałowej stylizacji są stylowe i wygodne szpilki. Przy czym, należy zaznaczyć, że wyrażenia: modne oraz wygodne, wcale nie muszą się wykluczać w przypadku szpilek. Znani producenci obuwia wiedzą, że można połączyć wygodę i piękny fason butów. Na przykład szpilki Tamaris zaopatrzone są w specjalne systemy, zamontowane w obcasach. Ich zadaniem jest amortyzacja wstrząsów, dzięki czemu można swobodnie i wygodnie kroczyć, nie obciążając przy tym kręgosłupa. Dodatkowo firma Tamaris zapewnia, że ich szpilki będą odporne na wilgoć.

źródło: http://zebra-buty.pl, H&M, Reserved

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *