Top 5 najlepszych filmów modowych sezonu

„Cover Girl” – Vogue
To zawsze pobudzające, gdy takie marki jak Vogue potrafią śmiać się same z siebie i mieć dystans. Zabawny występ Dunham wyraźnie pokazuje, że mimo szumu generowanego przez jej pracę i wygląd okładki, ani ona ani magazyn nie biorą tego nazbyt poważnie. Pomogło to również odpowiedzieć na pytania mediów o retuszu Vogue i nierealistycznym wyglądzie Dunham na okładce

„First Kiss” – Wren
25 milionów wyświetleń w dwa dni – to siła wirusowego video o 20 nieznajomych, poproszonych by pocałowali się po raz pierwszy przed kamerą. W ciągu tych dwóch dni, video zdążyło dotrzeć do bardzo wielkiej liczby oglądających. Choć nie od razu widać, że ten czarno-biały film jest związany z modą, to odniósł sukces wraz z obsadą, która jest przyjaciółmi marki.

“A-Z of the World’s Top Supermodels” – i-D Magazine
Edycja znanego odwzorowania alfabetu mody magazynu i-D z supermodelkami w roli głównej zrobiła furorę. W filmie wystąpiły m. in. Natalia Vodianowa, Cara Delevigne, Georgia May czy Miranda Kerr. Każda z osób prezentująca inną literę alfabetu kończy scenę puszczając „oczko” w kierunku kamery co jest znakiem rozpoznawczym magazynu.

“Crystals and the Postman are a Girls’ Best Friend” – Swarovski
Ten film wzorowany na stylu vingae z udziałem dwóch bliźniaczek Ruth i May Bell pokazuje ich przygotowania do przyjęcia. W kontekście planowanego przyjęcia Tupperware, film dodaje kolejnego wymiaru kolekcji i oferuje kawałek stylu vintage Americana.

“The Spirit of Travel” – Louis Vuitton
W otoczeniu malowniczego krajobrazu Południowej Afryki powstała najnowsza kampania Louis Vuitton. Modelki Karen Elson i Edie Campbell hasają wśród wysokiej trafy, dzikich żyraf i gepardów i leniwie spacerują przez zakurzone drogi.

Sprawdź jak wybrać idealny strój do ćwiczeń tutaj.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *