Mały biust, duży biust

biust

Każdy biust jest inny i każdy jest piękny, ale niesie ze sobą różne problemy. Problemy pojawiają się, gdy biust jest według nas za mały lub za duży. Wystarczy go odpowiednio wyeksponować lub poskromić, by odzyskać pewność siebie.

Jeśli jesteś posiadaczką małego biustu możesz poszaleć z modą. Będą ci pasowały wszelkie fantazyjne fasony i takie ubrania, na których coś się dzieje. Wybieraj bluzki z aplikacjami, marszczeniami, plisami, żabotami, z połyskliwymi akcentami lub z połyskliwych materiałów. Możesz nosić bluzki zapinane pod szyję, ale również takie, które mają dekolt w mały serek, okrągły lub w łódkę. Koszula może mieć kieszonki na biuście, które optycznie go powiększą. Dobre będą też koszulki polo. Jeśli chodzi o sukienki, to pasować będę te zawiązywane na szyję lub odcinane pod biustem, czyli empire. Powinnaś unikać jednokolorowych zestawień. Możesz poszaleć ze wzorami – motywy kwiatowe, motywy zwierzęce, wzory geometryczne. Możesz śmiało założyć bluzkę ze wzorem poprzecznych pasów (jeśli masz szczupłą sylwetkę). Jeśli zakładasz sweter z dużym dekoltem, załóż pod spód top w kontrastowym kolorze. Dobrym sposobem jest też odwrócenie uwagi od małego biustu. Wyeksponuj plecy, talię lub zachwyć pięknym wisiorem. Pamiętaj o staniku w odpowiednim rozmiarze. Jeśli chodzi o fason, wybierz push-up lub bardotki.

biust

Jeśli jesteś posiadaczką dużego biustu musisz unikać obcisłych ubrań i nie eksponować talii (noś tuniki, ale bez paska), bo uwydatnisz biust na zasadzie kontrastu (jeśli jest on bardzo duży). Dekolt w serek wydłuży szyję i wysmukli sylwetkę. Świetny będzie również dekolt kopertowy. Wystrzegaj się natomiast dekoltów okrągłych i w łódkę. Do dużego biustu pasują lepiej ciemne barwy, ale nie oznacza to, że musisz rezygnować z kolorów. Unikaj wzorów geometrycznych, poprzecznych pasów (lepsze będą ukośne), dużych kwiatów i kratki. Pozostań przy drobnych wzorach, takich jak łączka i kropki. Staraj się unikać ubrań bez rękawów, ale jeśli już się na takie zdecydujesz, to wybieraj te z grubymi ramiączkami. Pamiętaj, by góra była luźna i nie zapominaj o dobrze dobranym biustonoszu, który prawidłowo utrzyma piersi na właściwym miejscu. Nie noś bluzek zapinanych pod szyję (jeśli już zakładasz taką bluzkę, to zostaw kilka odpiętych guzików), ani z kieszeniami na piersiach. Unikaj golfów. Biust pomogą ładnie uwydatnić kardigany i żakiety.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *