MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA polska ikona stylu

kozuchowska

Małgorzata Kożuchowska to jedna z bardzo utalentowanych i pięknych polskich aktorek. Jest doceniana nie tylko za swój warsztat aktorski, ale również za styl. W rankingach na najlepiej ubrane Polski zawsze zajmuje najwyższe miejsca. Jest styl to przede wszystkim elegancja i kobiecość.

Małgorzata najczęściej wybiera proste i klasyczne stroje, wzbogaca je jednak o dodatki, które oryginalnie wzbogacają cały strój. We wszystkich swoich modowych stylizacjach aktorka stawia na jakość, nie ilość. Ważny jest również krój oraz materiał z jakiego uszyte są poszczególne elementy. Małgorzata lubi łączyć ze sobą różne tkaniny i faktury.

Z pewnością śledzi najnowsze trendy bardzo dokładnie. Jednakże nie podąża ślepo za modą i wybiera tylko to, co pasuje do jej wizerunku i ją wyraża. Jej sekret tkwi w świadomości w czym najlepiej wygląda sylwetka.

Aktorka nie wydaje również milionów na ubrania od topowych projektantów i domów mody. Bardzo umiejętnie potrafi połączyć rzecz z sieciówki z elementem z trochę wyższej półki. Całość wygląda zawsze niesamowicie!

Jej włosy to również pewnego rodzaju modowy akcent. Kożuchowska jest znana z wielu fryzur, długie włosy postanowiła ściąć jakiś czas temu na modnego boba. Jest zresztą jedną z prekursorek tej popularnej fryzury. O jej „włosowym” pączku na głowie media rozpisywały się przez długi czas. Obecnie Małgosia ma dość krótką, chłopięcą fryzurę, w której wygląda po prostu obłędnie!

Każdemu, również Małgosi zdarzyło się kilka modowych wpadek. Wiadomo człowiek jest tylko człowiekiem i ma prawo popełniać błędy. Każda tego typu wpadka jest dość mocno rozpowszechniana i rozgłaśniana w mediach. No cóż, taki jest los artysty 🙂

Styl Kożuchowskiej jest naprawdę godny uwagi! Same możecie wyglądać podobnie. Wystarczy zainspirować się zdjęciami! Podobne propozycje naprawdę łatwo znaleźć jest w popularnych sieciówkach. Pamiętajcie tylko o jednym! To że dana sukienka wygląda idealnie na Małgosi, nie znaczy że na Was będzie prezentować się również niesamowicie! Dobierajcie elementy stroju zwracając uwagę na typ sylwetki. Pozostańcie sobą- to liczy się najbardziej 🙂

źródło zdjęcia: ibeauty.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *