Jak wyszczuplić talię?

Wiele z nas narzeka na swoje ciało. Jest na to tylko jedna rada – trzeba zaakceptować się taką jaką się jest. Jeśli jednak mimo wszystko chciałybyśmy coś w sobie zmienić, podpowiemy Wam dziś pewne sztuczki związane z tym jak wyszczuplić talię.

Co założyć

Gorset
Czy wiesz, że tradycyjny gorset pozwala wyszczuplić talię o 15-20cm? Dokładnie! Gorset naprawdę potrafi czynić cuda. Nie tylko ukrywa nasze niedoskonałości, ale także trzyma brzuch w odpowiedniej formie. Jest kilka rodzajów gorsetów, jednak jednym z najważniejszych elementów związanych z ich ubiorem jest jego wiązanie. Ta umiejętna czynność wymaga nie lada wprawy. Dla niewprawionych kobiet początkowo polecany jest prostszy w ubraniu gorset underbust. Dzięki jego właściwościom można zakładać go zarówno pod jak i na ubrania.

gorset

Baskinka
Jeśli posiadasz chłopięcą sylwetkę lub jesteś bardzo szczupła szczególnie polecamy ubrania z baskinką. Hit lata i jesienie w postaci baskinki nie tylko doskonale modeluje talię ale również podkreśla biodra. Baskinka nie polecana jest jednak osobom o pełniejszych kształtach. Ich noszenie może sprawić, że kształty mogą się wydać jeszcze bardziej obfitsze.

Dbanie o ciało

Regularne ćwiczenia
W przypadku chęci wyszczuplenia talii, jednym z polecanych ćwiczeń są oczywiści brzuszki oraz skręty boczne. Z bardziej przyjaznych ćwiczeń możemy polecić kręcenie hula-hop. Aby efekty były widoczne, należy wykonywać je codziennie lub chociażby 3 razy w tygodniu. Systematyka i sumienność są w tym momencie kluczem do sukcesu.

ćwiczenia

Prosta sylwetka
Kolejnym trikiem, którą może (i powinna) wykorzystać każda z nas jest trzymanie prostej budowy ciała. Głowa wysoka i wciągnięty brzuch – te rady dawane nam od wczesnego dzieciństwa są na wagę złota. Dodatkowym trikiem jest noszenie wysokich obcasów, które wprost wymaga trzymania prostej postawy. Co więcej ich noszenie optycznie wyszczupla nogi.

Kosmetyki
Kolejnym trikiem związanym z modelowaniem i wyszczuplaniem talii jest stosowanie odpowiednich kosmetyków.  Wiele z nich pomaga zredukować tkankę tłuszczową oraz dodatkowo ujędrniają brzuch. Pamiętajmy że wmasowując kosmetyk w okolice brzucha należy wykonywać tą czynność okrężnymi ruchami. Regularne stosowanie kosmetyków przynosi efekty. Trzeba jednak wytrwałości i sumienności.

Żywność

Regularne posiłki
Jedząc mniejsze regularne posiłki nasz żołądek nie ulegnie rozepchaniu. Dobrze jest zatem przystosować swoje ciało do 5 regularnych posiłków. Postarajmy się także unikać tzw produktów, które wydymają brzuch.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *