Jak nosić jeans aby wyglądać dobrze?

Dzwony, rurki, krój „regular” lub „bootcut” – istnieje wiele krojów jeansów. Jakie nosić do jakiej figury oraz co z nimi zestawiać?

Klasyczne jeansy z prostą nogawką pasują każdemu. Efekt jest podobny do rurek jednak są one dużo bardziej tolerancyjne dla figury niż zwężane odpowiedniczki. Ich noszenie jest szczególnie wskazane jeśli posiadasz zaokrąglone biodra, masywne łydki bądź duże uda. Co ważne – spodnie tego typu powinny być dopasowane w wyżej wymienionych miejscach ale nie obcisłe) ponieważ zbyt luźne bardzo Cie pogrubią. Tego typu spodnie można łączyć z balerinami oraz dopasowanym swetrem. Wieczorem warto podwinąć spodnie (na 7/8) eksponując modne szpilki.

Rurki są raczej zarezerwowane dla osób o bardzo proporcjonalnej sylwetce. Nie należy się jednak tym przejmować, bo jeśli Twoja sylwetka nie jest idealna jak u modelek należy dobrać nieco luźniejsze kroje tych spodni. Powinny one być dopasowane do sylwetki jak druga skóra. Co do zasady należy szukać materiałów miękkich i rozciągliwych nie zwijających się i nie wżynających. Należy unikać marszczenia się jeansów na łydkach i opadania z talii. Idealna kompozycje z nimi stanowi luźny top oraz długa tunika. Buty to baleriny, szpilki i kozaki.

Niezależnie od wybranego przez Ciebie modelu pamiętaj, że to Ty masz się w tych spodniach czuć dobrze. Jeśli tak nie jest, wybierz inne dopasowane i dobrze dobrane do twojego stylu i figury.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *