Wyjątkowy wieczór panieński

Wieczór panieński odbywa się raz w życiu – przynajmniej dla większości kobiet. Przez to staje się niezwykle wyjątkowy i takim właśnie chcemy go uczynić. Jak zatem zaplanować go, by jednocześnie  dobrze zabawić się ten ostatni raz jako panna i równocześnie zrelaksować przed wielkim dniem?

Jednym z lepszym sposobów na spędzenie wieczoru panieńskiego jest połączenie obu tych rzeczy – relaksu i świetnej zabawy. Najlepiej, pierwszą część wieczoru zaplanować w SPA lub innym miejscu, w którym można się zrelaksować i odprężyć. Wieczór można zacząć już od późnego popołudnia. Dobrym pomysłem jest wynajęcie jednej części SPA tylko dla grona panny młodej, dzięki czemu nikt nie będzie nam przeszkadzał w zabawie. Podczas wizyty w SPA można porozmawiać, zadać pannie młodej pytania odnośnie przyszłego męża (na które wcześniej on sam odpowiedział) i oddać się całkowitemu relaksu. Dobrym pomysłem jest przyniesienie butelki szampana. Wyobraźmy sobie – grono naszych najlepszych przyjaciółek, kieliszek szampana i wszystko to w relaksującym jacuzzi. Brzmi wspaniale. Nie zapomnijmy jednak, że ten dzień jest przede wszystkim wyjątkowy dla przyszłej panny młodej. Aby wyróżnić ją w tym dniu warto zafundować jej osobisty masaż  w zaciszu spa. W tym czasie pozostałe dziewczyny mogą odprężyć się w saunie.

Po wizycie w SPA przychodzi czas na przebranie się i przygotowanie do wyjścia do klubu. Wcześniej warto zarezerwować lożę, która przez cały wieczór będzie naszym bazowym miejscem. Podczas zabawy w klubie bardzo często przygotowywane są różne zadania dla przyszłej żony. Jednym z nim może być ostatni taniec z innym mężczyzną, quiz bądź też zabawa w pytanie czy wyzwanie. Pamiętajmy, że wybór klubu powinien być dostosowany do gustu muzycznego panny młodej. Taka zabawa najczęściej trwa do samego rana.

Wieczór panieński powinien być zapamiętany na całe życie. Warto podejść do niego kreatywnie i sprawić, by przyszła panna młoda będzie się bawiła doskonale.

A jaki jest Wasz wymarzony wieczór?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *