Kolekcja Rihanny w River Island

rihanna

Rihanna jest jedną z największych gwiazd showbiznesu. W lipcu da kolejny koncert tuż po Heineken Opener Festiwal. Zanim jednak to nastąpi możemy udać się do River Island, gdzie od niecałego miesiąca znajduje się najnowsza kolekcja gwiazdy z Barbadosu.

Rihanna jako dystrubucję swojej kolekcji wybrała River Island – znaną i renomowaną markę z Wielkiej Brytanii. Marka ta posiada ponad 300 sklepów, a jej sprzedaż internetowa możliwa jest na całym świecie. Zanim kolekcja trafiła do sklepów została zaprezentowana podczas londyńskiego Tygodnia Mody. Nie została wtedy zbyt przychylnie przyjęta, ale nie skazano jej również na porażkę.

Jak wygląda kolekcja gwiazdy? Kolekcja ubrań 24letniej Rihanny kierowana jest głównie do kobiet, które chcą być zarówno sexy jak i na luzie. Rihanna wzorowała się na trendach z lat 90tych. Jej ubrania są proste jak ja szyk i nieprzewidywalność gwiazdy. Mimo iż niektóre z ubrań są jednak dość odważne, popyt na nie jest przeogromny. W kolekcji znajdziemy ubrania typu basic, czyli m.in. spódnice, spodnie, sukienki, bluzki, botki czy czapki snapback.  W ofercie pojawiły się limitowane ubrania np. skórzane kurtki-bejsbolówki, którzy ilość zamyka się w 200 sztukach. Limitowanych modeli jest 120.  Niektóre z ubrań osłaniają brzuch czy posiadają rozporkami po bokach itp. Nie są one jednak „dziwaczne”, jak można zaobserwować na pokazach mody największych projektantów. Z pewnością każdy z nas znajdzie coś dla siebie.

rihanna river island

riha 2

riha 3

A jak z cenami? Kolekcja niestety nie należy do najtańszych – ceny wahają się w przedziale 100-800zł.

Kolekcja Rihanny trafiła do sklepów 5 marca. Sama gwiazda pojawiła się w jednym z londyńskich butików, czym zaskoczyła pierwsze osoby, które miały okazję przymierzyć kolekcję słynnej piosenkarki. Pojawiła się w długiej czarnej sukni ze swojej kolekcji, której nie sposób dostać już praktycznie nigdzie. A my? Polecamy się spieszyć z wizytą w River Island, gdyż cała kolekcja schodzi jak świeże bułeczki. Nie ma się co dziwić, w końcu Rihanna jest jedną z najlepiej ubranych kobiet na świecie i jej styl naśladują kobiety z każdego zakątka ziemi.

A czy Wy macie już w swojej szafie odzież z kolekcji Rihanny? Co o niej sądzicie?

źrodlo zdjeć: riverisland.com; gotceleb.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *