Jesienno-zimowe trendy

buty

Najwyższy czas schować wygodne, letnie rzeczy, bowiem wielkimi krokami zbliża się jesień i zima. Co wybrać, by również w drugiej części roku wyglądać modnie? Zapraszamy na krótki przegląd najnowszych modowych propozycji, z których każdy wybierze coś dla siebie.

Nikt nie powiedział, że jesienią trzeba ograniczać się do brązów i beżów. Postaw na kolor, wybierając chociażby żakiety o nasyconych barwach (róż, kobalt, pomarańcz). Ciekawe zestawienia kolorystyczne (np. granat i żółć czy ceglasta czerwień i głęboka zieleń) pozwolą choć na chwilę zapomnieć o jesiennej szarudze i nudzie.

Nadal trendy będą królujące przez wiosnę oraz lato pastele, a zatem nie wrzucajmy jeszcze wszystkich ubrań w tych odcieniach na dno szafy. Warto za to wyciągnąć z niej pelerynę, która znów będzie modna. Długa, krótka, jednobarwna, bądź z aplikacjami – wygodną narzutę łatwo się nosi, a jeśli dodamy do niej odpowiednie rękawiczki czy skórzane kozaki to wówczas będziemy wyglądać bardzo efektownie i elegancko.

kozaki

Wiele domów mody stawia także na minimalizm pod postacią czarnych, błyszczących skór pozbawionych np. rockowych dodatków. W tej stylizacji trzeba jednak szczególnie uważać i zachować umiar. W przeciwnym razie upodobnimy się zbytnio do Kobiety-Kota w tandetnym, lateksowym kostiumie.

Kolejna propozycja to stylowe garsonki, które nosimy jednak nie tylko w biurze. Z mody nie wychudzą też ciuchy w stylu militarnym (pagony, paski, klamerki i wszelkie „maskujące” kolory mile widziane).

Nie od dziś wiadomo, że ciepłe, słoneczne kolory poprawiają nasz nastrój. Dlatego sprawmy sobie chociaż jakiś dodatek w kolorze złotym, czerwonym lub pomarańczowym.

Fot.  http://www.flickr.com/photos/idhren/3332803323/sizes/m/in/photostream/

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *